Bloomberg'den Bitcoin için "tehlikeli bölge" uyarısı

Bloomberg'den Bitcoin için "tehlikeli bölge" uyarısı

Paylaş
Bloomberg'den Bitcoin için "tehlikeli bölge" uyarısı

Bloomberg, Ekim ayındaki ralliyi takiben önemli bir teknik indikatörün Bitcoin’in aşırı alım seviyelerine girdiğini gösterdiğini bildiriyor.

Lider kripto paranın Global Strength göstergesi, 70 seviyesine yaklaşıyor ve bu fiyatın yakında düşebileceği anlamına geliyor.

Kaynak: Bloomberg

Bitcoin’in fiyat hareketleri, kripto paranın Ağustos’ta 12,000 dolar seviyelerinde alınıp satıldığı ancak direnci kıramayınca düşüş yaşayarak iki hafta içinde yaklaşık 2000 dolar değer kaybettiği dönemle benzeşiyor. En büyük kripto para, bir süredir 10,000 dolar seviyesinde güçlü bir dirençle karşı karşıya. Bitcoin’in anlamlı yükselişlerini sürdürebileceğini doğrulaması için bu engeli kırması gerekiyor.

Bitcoin, geçen hafta Çin Devlet Başkanı Şi Cinping’in Blockchain teknolojisiyle ilgili açıklamaları sonrasında hızlı bir yükseliş yaşamıştı. Kripto para, TSİ 21.55 itibari ile kripto para borsası Bitstamp’te 9350 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap