Bloomberg ve Elwood Technologies, Kurumsal Kripto Ticareti Sunmak İçin Anlaştı

Bloomberg ve Elwood Technologies, Kurumsal Kripto Ticareti Sunmak İçin Anlaştı

Paylaş
BTC Piyasası: Bloomberg ve Elwood Technologies, Kurumsal Kripto Ticareti Sunmak İçin Anlaştı

Milyarder Alan Howard’ın kripto odaklı teknoloji firması Elwood Technologies, Bloomberg ile stratejik bir entegrasyon duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

The Block tarafından paylaşılan bir habere göre entegrasyon, 15.000 müşteri aracılığıyla yaklaşık 17 trilyon dolarlık varlığı yöneten Bloomberg Asset and Management Investment Manager’ı (AIM) kullanan kurumsal müşterilere yönelik. Konu hakkında yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Entegrasyon, Elwood’un kurumsal kripto para alım satım yeteneklerini Bloomberg’in veri, analitik ve iş akışı araçlarıyla birleştirerek, AIM platformundaki finans kurumlarının ve yatırım yöneticilerinin portföyleriyle kripto yatırımları yapmaları ve yönetmelerini sağlayacak”

Bloomberg’ün satın alımlardan sorumlu başkanı Ian Peckett ise şunları söyledi:

“Bloomberg AIM müşterilerine Elwood’un pazar lideri kripto para ticaret platformuna entegre erişim sunabilmekten çok memnunuz. Müşterilerimize tüm yatırım portföylerini entegre bir şekilde yönetmek için gerekli olan en son yetenekleri sağlamak her zaman ana hedefimiz olmuştur ve bu giderek artan bir şekilde kripto para birimleri gibi alternatif varlık sınıflarını içeriyor.”

Entegrasyonun 2022’nin ikinci çeyreğinde tamamlanması ve kullanıma sunulması bekleniyor.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap