Bloomberg: Kripto endeksi sıçramanın eşiğinde olabilir

Bloomberg: Kripto endeksi sıçramanın eşiğinde olabilir

Paylaş
Bloomberg: Kripto endeksi sıçramanın eşiğinde olabilir

Bloomberg, ardışık kapanış fiyatlarının yukarı ve aşağı yönlü hareketlerini ölçen GTI Global Strength göstergesinin geçtiğimiz Salı gününden bu yana %13’lük yükselişi takiben Bloomberg Galaxy Crypto Index’te (BCGI) yeni bir alım sinyali verdiğini bildiriyor.

Söz konusu sinyal, son bir ayda ilk kez görülürken endeksin aynı zamanda aşırı satış bölgesine girdiği ve bunun bir sıçramanın işareti olabileceği vurgulandı.

Bloomberg’e konuşan finansal danışmanlık şirketi Oanda’nın kıdemli piyasa analisti Ed Moya’ya göre, piyasa istikrar belirtileri göstermeye başlıyor. Moya, “Kripto paralar için genel talep hala var.” diyor.

BCGI, son bir haftada 258 dolardan 287.5 dolara kadar çıktı. Endeks, TSİ 21.10’da 283.2 dolar seviyesinde.

31 Ocak 2019 tarihi itibari ile endekste yer alan kripto paralar ve ağırlıkları şu şekilde:

Bitcoin – %30XRP – %30Ethereum – %24.69EOS – %4.76Bitcoin Cash – %4.39Litecoin – %4.16Ethereum Classic – %1Zcash – %1

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap