Bloomberg En İyi Kripto Paraları Açıkladı: Bu Altcoin, Bitcoin’i Bile Solladı!

Bloomberg En İyi Kripto Paraları Açıkladı: Bu Altcoin, Bitcoin’i Bile Solladı!

Paylaş
Bloomberg En İyi Kripto Paraları Açıkladı: Bu Altcoin, Bitcoin’i Bile Solladı!

Kriptokoin.com – Bloomberg en iyi 10 kripto para için yıllık incelemesini yayımladı. Stellar (XLM) ve Ripple (XRP) listenin en kötüsü ve Bitcoin ise ikincisi oldu. Tahmin edin hangi altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi?

Bloomberg’in listesinde Binance Coin, Bitcoin’i bile geride bıraktı

Her zamanki gibi Bloomberg, 2019’da en iyi performans gösteren kripto para birimlerini içeren listesini yayımladı. Piyasa değerine göre ilk 10 kripto paranın sekizi ya fiyatlarda düşüş gösterdi ya da Bitcoin’in (BTC) fiyatını iki katına çıkardığı bir yılda çok daha az takdir edildi. Sadece bir altcoin en büyük kripto para birimini geride bıraktı. Bu kripto para birimi “Binance Coin (BNB)” oldu. Dev Bitcoin borsası Binance ekosistemi için yerel bir kripto para olan Binance Coin (BNB) bu yıl neredeyse %150 oranında arttı. Aşağıdaki tabloda Bloomberg’in en iyi kripto para listesini ve kripto paraların sergiledikleri performansları görebilirsiniz.

Bloomberg, bu kripto parayı “2017 yılında tanıtılmasından bu yana kripto hedge fonlarının ve büyük yatırımcıların favorisi” olarak nitelendirdi. Bu nedenle, analistler BNB’nin büyük başarısını kurumsal onay ile ilişkilendirdiler. BNB’nin muhteşem performansı, Binance’in borsa hizmetleri için bir ödeme aracı olma rolüyle bağlantılı görünüyor. BNB, sahiplerinin, esasen müşteriler için bir sadakat programı olarak hizmet veren, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’de işlem ücreti indirimi ve diğer avantajları elde etmelerini sağlar.

2019’un simgesi olan altcoin’in başarısının sırrı nedir?

“İşlemsel madencilik” kavramıyla, talebi desteklemek için tokenlerin yakılması Binance Coin’e başarı getirdi. Her üç ayda bir Binance, üç aylık dönemlerdeki işlem hacmine bağlı olarak BNB’yi imha ediyor.  Yaklaşmakta olan yeni yıl ile Binance, ilerlemesini pekiştirmek için elinden geleni yapıyor. Bu başarı yolculuğuna devam etmek için, Binance CEO’su Changpeng Zhao borsaya ilgi gösteren birçok ülkeye seyahat etti: Rusya, Türkiye, Hindistan vb.

Changpeng Zhao, Hindistan’ın en büyük kripto para borsası WazirX’i ve merkezi olmayan uygulama araştırmacısı dApp Review’i satın aldı. Ancak artık Binance’in gelişmesinin önünde çeşitli engeller var. Bu kısmen, Changpeng Zhao’nun kazandığı IEO coşkusunun sona ermesiyle ve kripto para birimi borsası alanındaki rekabet seviyesinden kaynaklanıyor. Binance’in ardından, birçok borsanın kendi tokenlerini yayınlamasıyla şiddetli rekabet daha da vahşi hale geldi. Kripto paralarla ilgili kritik tahmin haberleri için “Boğa Sinyalleri Geldi” Diyen Analist Ripple, Ethereum ve Litecoin’in Göreceği Seviyeleri Belirledi” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap