Bloomberg: Bitcoin’de dönüm noktası ufukta

Bloomberg: Bitcoin’de dönüm noktası ufukta

Paylaş
Bloomberg: Bitcoin’de dönüm noktası ufukta

Bloomberg’de yer alan habere göre, Bitcoin’in son rallisi yatıştığından teknik sinyaller, en büyük kripto paranın daha fazla negatif baskı ile karşılaşabileceğini gösteriyor.

Haberde, Bitcoin’in 50 ve 200 günlük hareketli ortalamaları arasındaki işlem aralığının Haziran ayından bu yana en dar seviyeye gerilediği ve bunun bir sapma noktasının ufukta olabileceğine işaret ettiği kaydedildi. Bloomberg’e göre, lider kripto para halihazırda 50 günlük hareketli ortalamanın altında yer alırken 200 günlüğün altına bir düşüş satış sinyalini tetikleyebilir.

Bitcoin, Çin Devlet Başkanı Şi Cinping’in Blockchain yatırımlarını artırmaya meyilli olduklarını söyledikten sonra elde ettiği kazanımların büyük çoğunluğunu sildi. 26 Ekim günü 10,350 doları gören kripto para, TSİ 11.20 itibari ile 8600 dolardan alınıp satılıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap