Bloomberg: Bitcoin, Şi Cinping öncesine dönebilir

Bloomberg: Bitcoin, Şi Cinping öncesine dönebilir

Paylaş
Bloomberg: Bitcoin, Şi Cinping öncesine dönebilir

9000 dolar seviyesini tekrar yakalamakla mücadele eden Bitcoin, 8770 dolardan işlem görüyor. Geçtiğimiz ayın sonlarında Çin Devlet Başkanı Şi Cinping’in Blockchain’le ilgili açıklamaları sonrası 7300 dolar seviyelerinden hızlı bir yükselişle 10300’ü geçen kripto para, ardından günler süren bir düşüş trendine girmişti.

Birkaç gün önce bildirdiğimiz gibi, Bitcoin’in tehlikeli bölgede olduğu ve düşebileceği uyarısı yapan Bloomberg, şimdi fiyatın Şi Cinping’in açıklamalarından önceki seviyelere çekilebileceğini ileri sürüyor.

Bloomberg’de yer alan haberde, GTI Vera Yakınsama-Iraksama Göstergesi’nde sinyal ve vera çizgileri arasında daralan bir boşluk olduğu, bunun trend değişiminin ufukta olabileceğine işaret ettiği vurgulandı.

Habere göre, bu gerçekleşirse en büyük kripto para Ekim’de Şi Cinping’in yorumlarını takiben gelen ralliden önceki düşük seviyeleri tekrar test edebilir.

Haberde sözü edilen GTI Vera göstergesinde gözlemlenen daralan boşluk

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap