Bloomberg: Bitcoin kritik ana giderek yaklaşıyor

Bloomberg: Bitcoin kritik ana giderek yaklaşıyor

Paylaş
Bloomberg: Bitcoin kritik ana giderek yaklaşıyor

Bloomberg’de yer alan habere göre Bitcoin, son satış dalgasında birkaç azalma belirtisi görülürken kritik dönemece yaklaşıyor.

Haberde en büyük kripto paranın fiyatının Trading Envelope göstergesinin alt bant sınırına yakın olduğundan dolayı önemli bir dönüm noktasının kıyısında bulunduğu vurgulandı. Ayrıca göstergede, alt bandın altındaki kırılmaların potansiyel olarak fiyatın yüzde 12 düştüğü 24 Eylül’de görülene benzer bir geri çekilmeden önce geldiği belirtildi. Öte yandan alt banttan bir sıçramanın ise fiyatın bu seviyede bir destek bulduğu ve Bitcoin’in %15 yükseldiği 25 Ekim’deki gibi bir rallinin işareti olabileceği kaydedildi. Alt banttan sıçrama birkaç gün önce gerçekleşirken fiyat daha sonra tekrar bu sınıra doğru geriledi.

Bitcoin, TSİ 10.35’te kripto para borsası Bistamp’te 7297 dolardan alınıp satılıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap