BlockFi CEO’su: Bitcoin Fiyatı 2020 Sonunda Çok Daha Yüksek Olacak!

BlockFi CEO’su: Bitcoin Fiyatı 2020 Sonunda Çok Daha Yüksek Olacak!

Paylaş
BlockFi CEO’su: Bitcoin Fiyatı 2020 Sonunda Çok Daha Yüksek Olacak!

Dünyanın ilk ve bu yazının kaleme alındığı an itibariyle lider kripto para birimi Bitcoin, 2020 yılında beklenmeyen bir seviyeye yükselebilir.

Bitcoin 2020’de Rekor Kırabilir

2020 yılına oldukça iyi bir başlangıç yapan BTC, özellikle Mayıs ayındaki blok ödülü yarılanması ile birçok yatırımcıyı heyecanlandırıyor. Bazı uzmanların BTC blok ödülü yarılanmasının şimdiden fiyatlandığını iddia etse de, BlockFi CEO’su onlara katılmıyor. BlockFi CEO’su Zac Prince, Blockchain VC ile yaptığı en güncel röportajında Bitcoin fiyatı konusunda oldukça iyimser olduğunu ifade etti.

Bitcoin’in yıl sonuna kadar tahmin edilenden bile daha yüksek seviyelerde olabileceğin iddia eden CEO, kurumsalın yanı sıra bireysel yatırımcıların ilgisinin de arttığını ifade etti. Özellikle CME gibi firmaların yeni Bitcoin ürünlerinin adaptasyonu ateşlediğine değinen Prince, kurumsal yatırımcıların geldiğinin şu an bile anlaşılabildiğini düşünüyor.

CME 17 Ocak tarihindeki Bitcoin opsiyon ürünü hacminin 5,3 milyon doların üzerine çıkması ile bu durumu zaten kanıtlamış gibi gözüküyor. BlockFi CEO’suna göre bunun gibi gelişmeler kesinlikle BTC’ye yeni bir rekor getirebilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap