BlockDown 2020 ile Sanal Dünyaya Girmeye Hazır Olun

BlockDown 2020 ile Sanal Dünyaya Girmeye Hazır Olun

Paylaş
BlockDown 2020 ile Sanal Dünyaya Girmeye Hazır Olun

BlockDown 2020 katılımcıları bugünden itibaren sisteme giriş yaparak kendi avatarlarını oluşturabilecekler. Katılımcılar bu sanal dünyada kendi vücutlarını, kıyafetlerini, aksesuarlarını tamamen kendi tercihlerine göre ayarlayabilecekler.

Kripto meraklıları “Satoshi Is Female”, Doge, ve favori kripto projeleri gibi popüler kripto kültür kıyafetleri arasından da seçim yapabilecekler

Yeni Açıklamalar

BlockDown ekibi, katılımcılardan gelen talebin artmasıyla birlikte etkinlikle ilgili daha fazla görüntü ve fragman yayınladı. 16 Nisan saat 9’da açılacak olan bu sanal dünya şimdiden yoğun bir ilgi toplamış durumda.

BlockDown 2020 etkinliğine kripto para sektörünün önde gelen isimleri katılıyor olacak. Bu isimlere örnek olarak Binance CEO’su Changpeng Zhao’yu, Erik Voorhees’i, Stellar’ın kurucusu Jed McCaleb’ı, CoinMarketCap ekibinden Carolyne Chen’i ve Dünya Sağlık Örgütü ortağı MiPasa’yı gösterebiliriz. Bu isimler 16-17 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan online konferansta boy gösterecekler.

Karantina Günlerine Birebir

Koronavirüs yüzünden birçok kripto para etkinliği ya ertelendi ya da tamamen iptal edildi. İnsanlar artık zorunda kalmadıkça evden çıkmıyor ve bu yüzden bir araya gelemiyorlar.

BlockDown 2020 etkinliğe ise kripto para meraklılarının online olarak bir araya gelmelerini sağlayacak. EAK Dijital’in CEO’su Erhan Korhaliller, bu etkinliğin blockchain dünyasında büyük ses getireceğini söylüyor ve şöyle ekliyor:

“BlockDown, blockchain etkinlik endüstrisini sarsacak. Yaratıcılığı ve ortaya çıkması sebebiyle daha önce karşılaştığım herhangi bir şeye benzemiyor. Katılımcılar kısa bir zaman dilimi içinde inşa ettiğimiz 3D dünyanın kalitesini görünce çok şaşıracaklar. Sanal etkinlik alanının izolasyon süreci geçtikten sonra da çekiciliğini koruyacağına inanıyoruz.”

16-17 Nisan tarihlerine iki güne yayılacak olan bu etkinlikte kripto para sektörünün önde gelen isimleri bir araya gelecek. Siz de katılmak için www.blockdownconf.com adresine, topluluğumuzla tanışmak için BlockDown Telegram grubuna ya da [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Biletler

BlockDown 2020 biletleri satışa çıktı. Daha fazla bilgi için www.blockdownconf.com adresini ziyaret edin. Kripto yöntemiyle ödeme yapmak için burayı ziyaret edin.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap