Blockchain ve Blockstack İş Birliği: Stack STX Airdrop’u Yapılacak

Blockchain ve Blockstack İş Birliği: Stack STX Airdrop’u Yapılacak

Paylaş
Blockchain ve Blockstack İş Birliği: Stack STX Airdrop’u Yapılacak

Kriptokoin – Bir kripto ve blockchain hizmet şirketi olan Blockchain.com, birkaç hafta önce Blockstack ile Stacks (STX) tokenını Blockchain Wallet, Blockchain Explorer, Blockchain Piyasaları ürünlerine ve yeni kripto borsası The PIT platformuna entegre etmek için yeni bir ortaklık yaptığını duyurdu.

Ortaklığın başlaması için Blockchain.com ekibi bugün Stacks’ın (STX) airdrop programında ikinci token olacağını doğruladı. Nitelikli Blockchain Wallet kullanıcıları Şubat 2020’den önce STX Airdropunu alacaklar.

Blockstack

2013 yılında kurulan Blockstack’ın merkezi olmayan bilgisayar ağı ve uygulama ekosistemi, kullanıcıların verilerini kontrol etmelerini sağlayan uygulamalar oluşturmak için yüzlerce bağımsız geliştirici ekibinin dikkatini çekti. Bu uygulamalar, büyük teknoloji şirketlerine özel, güvenli alternatifler sunuyor. Blockstack ağında şu anda 300’den fazla uygulama var. Blockchain.com CEO’su ve Kurucu Ortağı Peter Smith yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veriyor:

“Blockstack, kullanıcıların verilerini ve kimliklerini kontrol altında tuttuğu yeni bir internetin temelini düzenli olarak oluşturdu. Yalnızca Stacks sahiplerinin sayısını genişletmekle kalmayıp, aynı zamanda ilk önce verilerinin kutsallığını ortaya koyan uygulamaları ekosistemine yerleştirmeyi de dört gözle bekliyoruz”

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap