Blockchain Economy 2020’ye Sadece 30 Gün Kaldı!

Blockchain Economy 2020’ye Sadece 30 Gün Kaldı!

Paylaş
Blockchain Economy 2020’ye Sadece 30 Gün Kaldı!

Avrasya ve MENA bölgelerinin en büyük Blockchain ve kripto para etkinliğinin ikincisi için sadece 30 gün kaldı. Dünya çapında tanınan Blockchain ve finans uzmanları 20-21 Şubat tarihlerinde İstanbul’da bir araya gelecekler.

30 Gün Kaldı

Alanında önde gelen şirket ve girişimlerin de katılacağı bu dev etkinliğe sadece bir ay kaldı. Sınırlar ötesi vatandaşlık sunan ülkelerin, kurum ve şirketlerin tanıtılacağı bu etkinliğin sponsorları arasında Blockchain şirketlerinden BitCherry ve kripto para borsalarından BitPanda yer alıyor.

Blockchain Economy 2020 etkinliğinin sponsorları arasında Crypto.com da yer alıyor. Bu da kripto para takipçileri için oldukça iyi bir haber. Çünkü isteyen kişiler konferanstan bilet almak için Crypto.com aracılığıyla kripto para kullanabilecekler.

Kimler Katılacak?

Blockchain Economy 2020 etkinliği üst düzey konuşmacı listesiyle pek çok kişinin dikkatini çekiyor.

Konferansın ana konuşmacıları arasında teknoloji dünyasının en ünlü isimlerinden John McAfee, Wall Street analistlerinden Tom Lee, Blockchain.com kurucusu Nicolas Cary, CoinPayments kurucusu Alex Alexandrov ve Ava LABS Kurucu CEO’su Emin Gün Sirer yer alıyor. Konuşmacılar arasında OKEx’in Mali Piyasalar müdürü Lennix Lai ve Bitmain’in bölgeden sorumlu satış müdürü de bulunuyor.

Bu konuşmacılar etkinlik sırasında gerek Blockchain ve kripto para gerekse yapay zeka, kuantum teknolojisi ve büyük veri gibi konular hakkında birbirinden farklı bilgiler verecek, açıklamalar yapacaklar.

Blockchain Economy 2020’de Yer Alan Etkinlikler Arasında:

BEComp: BEcomp” yarışmasına başvuru yapan en iyi üç start-up derecelendirilecek.

BITCOIN BUS – Istanbul Tour: “Bitcoin Bus” ile katılımcılar dilerse İstanbul şehrinin tarihi ve turistik noktalarını kripto meraklıları ile ziyaret edebilecekler.

Closing Party: Konferans sonrası, İstanbul Boğaz turuyla birlikte gerçekleşecek.

VIP Networking and Award Dinner:  20 Şubat konferans günü akşamı Blockchain Economy ana konuşmacılar, yatırımcılar ve BEcomp kazananları ile birlikte VIP Networking ve Ödül yemeği düzenlenecek.

Citizenship Expo: “ikili vatandaşlık”, “yatırım yoluyla vatandaşlık” ve “global vatandaşlık” konularının temsilcilerine ev sahipliği yapılacak.

İstanbul WOW Convention Center’da gerçekleşecek konferansın ve tüm yan etkinliklerin biletleri https://www.blockchaineconomy.istanbul/EN/ adresinden satın alınabiliyor.

“Blockchain Economy”

Tarih:  20-21 Şubat 2020

Lokasyon: WOW Convention Center, İstanbul / Turkey

Website: https://www.blockchaineconomy.istanbul/

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap