Blockchain.com’da Türk Lirası ile İşlem Yapılabiliyor

Blockchain.com’da Türk Lirası ile İşlem Yapılabiliyor

Paylaş
Blockchain.com’da Türk Lirası ile İşlem Yapılabiliyor

Blockchain.com kullanıcıları artık platformda Türk Lirası ile işlem yapabilecekler.

Bankalarla Ortaklık

Google Ventures, Virgin gibi isimlerden toplamda 70 milyon dolardan fazla yatırım alan Blockchain.com, Türkiye’deki faaliyetlerini hızlandırma kararı aldı. Şirket bu doğrultuda Türkiye’deki bankalarla işbirliği yapmaya başladı.

Türkiye’deki yatırımcılar Blockchain.com Exchange’i kullanarak çok kısa süre içerisinde kripto para işlemi yapabilecekler. Kullanıcılar banka havalesiyle platforma Türk Lirası gönderebilecek, platformdan Türk Lirası çekebilecekler. Blockchain.com’un açıklamalarına göre kullanıcılar TRY ile Bitcoin, Ethereum ve USDT alıp satabilecekler.

Erken Üyelik

Blockchain.com’a erkenden üye olan yatırımcılar 1 yıl boyunca düşük komisyon ödeyecekler. Blockchain.com’a üye olup borsaya Türk Lirası gönderen ilk bin kişiden maker işlemlerinde yüzde 0.08, taker işlemlerinde yüzde 0.18 oranında komisyon uygulanacak.

İlk bine giremeyen yatırımcılar da düşük komisyon kampanyasından faydalanabilecekler. İlk binden sonra gelen bin yatırımcı da bir yıl boyunca yüzde 0.10 maker, yüzde 0.20 taker komisyonu ödeyecek.

Blockchain.com’un hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler şirketin Türkçe Telegram grubuna göz atabilir veya doğrudan Blockchain.com Exchange’i ziyaret edebilirler.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap