Bittrex Kripto Para Borsası Bitsdaq İle Ortak Oldu

Bittrex Kripto Para Borsası Bitsdaq İle Ortak Oldu

Paylaş
Bittrex Kripto Para Borsası Bitsdaq İle Ortak Oldu

Amerika merkezli olan Bittrex kripto para borsası, Asya pazarına girmek için Bitsdaq ile anlaşma imzalayarak ortak oldular. Singapur merkezli olan Bitsdaq ile ABD merkezli Bittrex birleşerek yeni bir kripto para borsası yarattılar. Bu borsa, Bitsdaq Exchange olarak faaliyet gösteriyor. Bu borsada Bittrex’e ait teknoloji kullanılacak. Yapılan bu ortaklık ile her iki borsada büyük karlı çıkacak. Fayda fayda eşitliğine dayanan bu ortaklıkta Bittrex, Bitsdaq’tan yere piyasa hakkında çok daha fazla bilgi alabilecek. Bitsdaq ise Bittrex’in teknolojisinden yararlanacak ve kullanıcılarına çok daha iyi hizmet verecek.

Yatırımcılar ise kurulan bu ortaklıktan birçok avantaj elde edecek. Bittrex ile Bitsdaq, oluşturdukları bu ortak platformda tokenlarını birleştirecek. Bitsdaq Exchange platformunun mobil uygulamaya mı yoksa webe mi özel olduğu ise henüz bilinmiyor. Bittrex yaptığı açıklamada, Bitsdaq Exchange platformunun günlük idaresini Bitsdaq’ın üsteleneceğini açıkladı. Bu da Bitsdaq’ın satış, müşteri desteği gibi konuları tek başına üstleneceği anlamını taşır.

Yeni açılan Bitsdaq Exchange platformuna şu an için 100 binin üzerinde ön kayıt yapıldı. Bu ortaklığın duyurulmasından sonra ise 24 saat içerisinde tam 10 bin kişi yeni açılan bu borsa için ön kayıt talebinde bulundu. Kripto para borsası gelen bu yoğun talep karşısında memnuniyetlerini dile getirdi. Aynı zamanda firma tarafından yapılan bir diğer açıklamada ise firmanın kendi Telegram kanallarındaki üye sayısının da 100 bini aştığı vurgulandı.

Bitsdaq’dan Ücretsiz Coin Kazan

Bitsdaq’dan ücretsiz coin kazanmak için yapmanız gerek tek şey aşağıdaki adımları sırasıyla uygulamak.

  • Üye olup eposta adresinizi onaylayarak 1500 BXBC kazanıyorsunuz. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
  • KYC ( kimlik ) doğrulaması yaparak 5000 BXBC kazanabilirsiniz.
  • Her gün borsa hesabınıza giriş yaparak 200 BXBC kazanabilirsiniz.

Bitsdaq Borsası‘nın resmi twitter duyurusu;

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap