Bittrex Global’ın Visa Desteği Artık Türkiye’yi de Kapsıyor

Bittrex Global’ın Visa Desteği Artık Türkiye’yi de Kapsıyor

Paylaş
Bittrex Global’ın Visa Desteği Artık Türkiye’yi de Kapsıyor

Türkiye’deki Bittrex Global kullanıcıları artık borsaya çok daha kolay bir şekilde para yatırabilecekler. Çünkü kullanıcılar artık bu işlemler sırasında Visa kartlarını kullanabilecekler.

Bittrex’in geçtiğimiz günlerde yayınladığı duyuruya göre Bittrex Global kullanıcıları artık borsada Visa kartlarını kullanabilecekler. Bu, 125 farklı ülkedeki kullanıcının bu hizmetten faydalanabileceği anlamına geliyor.

Visa desteği sunan diğer pek çok borsada olduğu gibi kullanıcılar Bittrex Global’da da Visa banka/kredi kartlarını kullanarak borsaya doğrudan para gönderebilecekler. Şirketin açıklamalarına göre bu işlemlerden %3 komisyon alınacak ki bu fena bir oran değil.

Tepki Gelmişti

Bittrex Global’ın Visa kartlarını destekleyeceğini bundan birkaç hafta öncesinden biliyorduk. Şirket bir süre önce Almanya, Birleşik Krallık, Fransa ve Hollanda’daki yatırımcılara Visa desteği sunmaya başlamış, kısa süre içerisinde diğer ülkelerin de ekleneceğini belirtmişti.

Ne var ki Bittrex Global’ın bu hamlesi birçok kişiden tepki çekmişti. Elbette hiç kimse Bittrex’e ‘niye Visa kartlarını destekliyorsunuz?’ diye bir şey sormadı. Sorun, Bittrex’in bu konuda rakiplerinin çok gerisinde kalmış olması. Şu anda zaten birçok borsada Visa desteği varken Bittrex bunu daha yeni yeni uygulamaya koyuyor. Bu da kripto para kullanıcılarından tepki görüyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap