BitTorrent (BTT) ana ağ açıklaması fiyatı yüzde 50 artırdı

BitTorrent (BTT) ana ağ açıklaması fiyatı yüzde 50 artırdı

Paylaş
Uzman Coin: BitTorrent (BTT) ana ağ açıklaması fiyatı yüzde 50 artırdı

BitTorrent (BTT) yeni ayarlama ve arz değişimi açıklamasıyla önemli bir artış yaşadı. “BTTC” adı verilen ekosistemde kullanıcılar doğrulayıcı olabilmelerinin yanı sıra, ödül kazanmak için staking yapabililecekler ve topluluk için alınan yönetişim kararlarında da söz sahibi olabilecekler.

Arz 990 trilyon olacak

BitTorrent’in resmi medium sayfasından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“BitTorrent Chain’in ana ağı kısa süre içinde başlatılacak. BitTorrent Chain (BTTC), Proof-of-Stake mekanizmasını benimseyen ve akıllı sözleşmelerin ölçeklendirilmesi için yan zincirlerden yararlanan, dünyanın ilk heterojen çapraz zincir birlikte çalışabilirlik protokolüdür. Artık Ethereum, TRON ve BSC’nin genel zincirleriyle birlikte çalışabilirliği sağlamasının yanında gelecekte daha fazla zincir de desteklenecektir. BTT token arzı 990 milyardan, 990 trilyona yükseltecektir. Ayarlamadan sonra yeni token’lar BTT, eskiler ise BTTOLD olarak isimlendirilecektir.”

1 saatte %40’tan fazla artış

Yeni BTT token’larının TRC 10’dan TRC 20 protokolüne yükseltileceği ve TRON ana ağında çıkarılacağı açıklandı. Duyurunun ardından BitTorrent fiyatında yüzde 50’den fazla artış oldu. Hatta ilk bir saatte yükseliş yüzde 40’ın üzerindeydi. Haberin yazıldığı dakikalarda ise fiyat yaklaşık 0.036 dolar civarında.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap