BitMEX’in Eski CEO’su Arthur Hayes, Altcoin Uyarısı Verdi

BitMEX’in Eski CEO’su Arthur Hayes, Altcoin Uyarısı Verdi

Paylaş
BTC Piyasası: BitMEX’in Eski CEO’su Arthur Hayes, Altcoin Uyarısı Verdi

Kripto para borsası BitMEX’in eski CEO’su ve kurucusu Arthur Hayes, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dışındaki tüm kripto varlıklarının yıkıcı kayıplar görebileceğini söyleyerek yatırımcılara uyarıda bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hayes, önümüzdeki aylarda Bitcoin’in 30.000 doların ve Ethereum’un 2.000 doların altına düşerse, diğer tüm kripto varlıkların daha fazla düşeceğini söyleyerek şöyle konuştu;

“Üç ila altı aylık bir zaman diliminde Bitcoin’in 30.000 doların altında ve Ethereum’un 2.000 doların altında görürsem, tüm shitcoinlerimi çöpe atacağım. Bunun nedeni, Bitcoin ve Ethereum’un piyasa değeri en yüksek kripto paralar olması ve tüm rakiplerinden daha az düşüş yaşamalarıdır. Eğer Bitcoin ve Ethereum bu şekilde bir düşüş yaşarsa altcoinler %75 ile %90 oranında düşebilir.”

“Bitcoin ve Ethereum’un Değerini Sorgulamaya Başlarım”

BTC Piyasası: BitMEX’in Eski CEO’su Arthur Hayes, Altcoin Uyarısı Verdi 1

Hayes ayrıca, BTC ve ETH ciddi oranda düşeş yaşarsa, iki kripto varlığın değerini sorgulamaya başlayacağını belirterek şunları aktardı;

“Bitcoin 20.000 dolar altında işlem görürse veya Ethereum 1.400 dolar altında işlem görürse, bu kriptoların enerji açısından değerlerini koruyabileceklerini merak etmeye başlayacağım.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap