BitMEX CEO’su: 2020 çok ilginç bir yıl olacak, Bitcoin kendini kanıtlamalı

BitMEX CEO’su: 2020 çok ilginç bir yıl olacak, Bitcoin kendini kanıtlamalı

Paylaş
BitMEX CEO’su: 2020 çok ilginç bir yıl olacak, Bitcoin kendini kanıtlamalı

Popüler kripto para borsası BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes, BitMEX tarafından gönderilen bir e-posta bülteni ile 2020 yılı ve Bitcoin’e ilişkin görüşlerini paylaştı.

Hayes, mevcut makroekonomik oynaklık göz önüne alındığında Bitcoin’in artık kendisinin “güvenli liman” olarak kanıtlamak zorunda olduğunu ifade etti. Hayes ayrıca, “Büyük kalabalıkların hem güvenli hem de zehirli gördüğüne yatırım yapanlar bu sene büyük kazanç sağlayacak.” iddiasında bulundu.

BitMEX CEO’sunun “2020 çok ilginç bir yıl olacak” başlıklı yazısındaki değerlendirmeleri şöyle:

“Savaşlar, seçimler ve virüsler derken 2020 yılı herkes için soru işaretleriyle başladı. Sağlığınız ya da ‘sizi mutlu eden’ politik sistem sene sonunda belki de tam tersi durumda olacak. Korkuyla yaşadığınız zaman ne alıp ne satabilirsiniz? Büyük kalabalıkların hem güvenli hem de zehirli gördüğüne yatırım yapanlar bu sene büyük kazanç sağlayacak.”

“Merkez bankalarının para basarak 10 yıldır baskıladıkları volatiliteden sonra hayat tahmin edilemez yüzünü göstermeye başlayabilir. Tüm bu makroekonomik oynaklık göz önüne alındığında artık Bitcoin kendisinin güvenli liman olduğunu kanıtlamak zorunda. Kripto para ticareti yapanlar ise hacim arttıkça mutlu olacaklar. Bu Oprah Winfrey programına çıkmak gibi olacak. Herkes yükselen hacim ve para hareketlerinden bir şeyler kazanacak.”

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap