BitGo EOS’u Platformuna Ekledi

BitGo EOS’u Platformuna Ekledi

Paylaş
BitGo EOS’u Platformuna Ekledi

Kripto para birimlerinin güvenlik şirketi olan BitGo, platformuna bir kripto parayı daha eklediğini tüm kamuoyuna duyurdu. Cointelegraph tarafından yapılan habere göre ünlü güvenlik şirketi, EOS için saklama ve cüzdan servisi başlattığını duyurdu. 22 Ağustos günü güvenlik şirketi yaptığı açıklamayla resmen EOS’u platformuna eklediğini duyurdu. Şirketin teknoloji bölümünün yetkilisi olan Ben Chan konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Diğer pek çok kripto paraları platformumuzda nasıl başarılı bir şekilde listelemeyi başardıysak aynı şeyi EOS içinde gösterebiliriz. EOSIO yazılımı pek çok farklılıkları barındırdığı için bizimde dikkatimi çekti. Kapasite ve ücret modeli gibi konularda açıkçası pek çok farklılıklarla karşılaştık.” açıklamalarında bulundu.

BitGo yapmış olduğu açıklamada, güvenlik ve saklama firmalarının çoklu imzalar sayesinde güvenliğini sağladığını ve tüm kripto paraların tek bir uygulamaya entegre edildiğini ifade etti. Açıklamanın devamında ise ünlü güvenlik şirketi şimdiye kadar 200’den fazla kripto parayı listelediğini ve bununla gurur duyduklarını ifade etti. Aynı zamanda platformlarına yeni kripto paraları eklemeye devam edeceklerini de duyurdu. Hatırlanacağı üzere bir başka cüzdan sağlayıcı şirket olan Xapo’nun yöneticisi Pete Najarian’ı da BitGo baş yönetici olarak işe almıştı. Böylelikle BitGo’nun son derece başarılı işler yaptığı gözler önüne seriliyor.

9 Ağustos günü yapılan habere göre de BitGo’nun Japonya’daki mevcut varlığını arttıracağı iddia edilmişti. The Block tarafından paylaşılan habere göre ünlü şirket, Tokyo’da bulunan ekibin başına bir satış müdürü atadı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap