Bitcoin’ler Borsalardan Uçuyor: Bu Neyin Habercisi?

Bitcoin’ler Borsalardan Uçuyor: Bu Neyin Habercisi?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin’ler Borsalardan Uçuyor: Bu Neyin Habercisi?

Kripto para konusunda analizleriyle öne çıkan Santiment adlı firmanın verilerine göre, 1.570.000.000 ABD dolarının üzerinde Bitcoin (BTC), sadece son yedi gün içinde kripto para borsalarından taşınmış görünüyor. Haberin ayrıntıları Kriptokoin.com’da. Kripto haberlerdeki analiz ve tahminler kesinlikten uzak ifadeler olup yatırım yapacak kişilerin kendi araştırmalarını yapıp ona göre karar vermeleri önemle tavsiye edilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin’ler Borsalardan Uçuyor: Bu Neyin Habercisi? 1

Bitcoin (BTC)’ler borsalardan taşınıyor

Santiment, Bitcoin’in (BTC) dört aydan fazla bir süredir borsalardan uçtuğunu söylüyor. Kripto para çevrelerinde göre bu hareketlilik de en iyi kripto varlığı olan Bitcoin için potansiyel olarak bir yükseliş göstergesi. Kripto analiz ve tahmin firması yayınladığı yeni bir tweet’te, piyasa değeri yaklaşık olarak 1.570.000.000 doların üzerinde olan 40.785 Bitcoin (BTC)’nin geçen hafta borsalardan çekildiğini takipçilerine bildirdi. Ayrıca Santiment bu hareketliliğin Eylül ortasından bu yana en yüksek haftalık çıkış toplamını işaret ettiğini de belirtti. Santiment’e göre “Soğuk cüzdanlara taşınan kripto paraların devam eden eğilimi, uzun vadeli fiyat hareketleri için tarihsel olarak iyi.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin’ler Borsalardan Uçuyor: Bu Neyin Habercisi? 2

Bitcoin (BTC), yazı yazılırken geçen hafta yaklaşık %5 artışla 38.702,68 ABD dolarından işlem görüyor. Kripto analiz firması Santiment’e göre, hafif fiyat iyileşmesine rağmen, trader’lar arasındaki duyarlılık düşük kalmaya devam ediyor. Santiment’e göre bu başka bir potansiyel yükseliş göstergesi. Konu hakkındaki açıklama şöyle:

Bitcoin 38.000 doların üzerinde ve Ethereum 2.580 dolara kadar çıktı. Kasım ayının ortasındaki tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönmek için uzun bir yol var. Ancak tüccarlar oldukça şüpheli görünüyor. Bu olumsuz hissiyatın daha fazla fiyat artışını körükleme olasılığı yüksek.

Santiment ayrıca, balinaların geçtiğimiz yıl stablecoin yönetişim tokeni Maker’ı (MKR) biriktiriyor gibi göründüğünü söylüyor, ancak firma, büyük adreslerin son dönemdeki düşüş fiyat hareketinin en son döneminde varlık üzerinde henüz önemli bir hareket yapmadığını söylüyor. MKR, yazım zamanına göre geçen hafta %27’den fazla artışla 2.227.76 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap