Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’tan Yeni Ripple Tahmini: İlk Adım Atıldı!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’tan Yeni Ripple Tahmini: İlk Adım Atıldı!

Paylaş
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’tan Yeni Ripple Tahmini: İlk Adım Atıldı!

Kriptokoin.com – Doğru Bitcoin tahminleri ile bilinen başarılı analist Peter Brandt, yatırımcıları sevindirecek bir Ripple (XRP) tahmini yaptı. Analist daha önceki açıklamalarına gönderme yaparak XRP’nin patlama için yeni bir adım attığını vurguladı.

Peter Brandt: Ripple devasa ralli için yeni bir adım attı!

Noel, pazar büyüklüğüyle en büyük üçüncü kripto para birimi olan XRP için erken gelebilir. Bu yazının yazıldığı sırada, popüler altcoin ufak kayıplarla 0,30 doların altında işlem görüyor. Bu hamle, XRP’nin Bitcoin ve Ethereum’a benzer performans göstermesine yol açtı. XRP dün ise %3’ün üzerinde artış gördü. Bu BTC’nin iki hafta önce gördüğü %42’lik hareketten uzak olsa da doğru yönde bir adım. Aslında, önde gelen bir analist, bu yükselişin önümüzdeki günlerde ve aylarda, kripto para birimini daha uzun vadeli bir hamle için mevcut fiyattan %0,47 – %50 daha yüksek seviyeye getireceğini belirtti.

Uzun yıllar süren ticari tecrübesi ile sektörde nam salmış olan Peter Brandt, geçtiğimiz günlerde, XRP’nin yükselişinin kripto para birimi grafiğine ilişkin yükseliş analizlerinden sadece birini doğruladığını belirtti. Şimdi ise doğru Bitcoin tahminleri ile bilinen analist yeni bir açıklama yaparak XRP fanlarını sevindirdi. Usta analist aşağıdaki tabloya atıfta bulunarak, bu “grafik yorumlamasının geçerli kalmaya devam ettiğini ve XRP’nin bir kopuş için başka bir adım attığını” belirtti.

XRP’de boğa olan sadece Brandt değil! Bu iki analistte patlamaya çağrı yapıyor

Daha önceki açıklamalarına bakıldığında Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda 50.000 – 100.000 dolar veya 0 dolara ulaşacağı teorisinin destekçisi olan Brandt, popüler altcoin’in bir elmas deseni oluşturduğunu belirtti. Analist bunun tarihsel olarak “geleneksel pazarlar arasında en güçlü paterne” işaret ettiğini itiraf ederken, kripto para birimi piyasalarında dip olarak çalışabileceğini ekledi. Gerçekten de Peter Brandt’ın görüşlerine paralel olarak kripto kısa süre önce elmas modelinin üzerine çıktı ve Brandt XRP’nin 0,4691 dolara hareket etmesinin tamamen mümkün olduğunu belirtti.

Yine de XRP’de boğa olan sadece Brandt değil. Twitter’da 100.000’den fazla takipçisi olan popüler bir analist olan Eric Choe, geçtiğimiz günlerde XRP’nin iyileşme eğiliminin öngörülebilir bir gelecek için devam etmesinin muhtemel olduğunu belirtti.  Choe’nin önerdiği iyileşme eğilimi, kripto para birimini 0,45 dolara getirecek ve bu öngörü Brandt tarafından yapılan tahminlere çok benzer. Ayrıca popüler analisti Crypto Thies, fiyatların düştüğü teknik bir göstergede işaretlenmiş olan “büyük boğa sapması” olduğunu belirtti. Uzun vadeli sapma, kripto para biriminin yükseleceği ve önümüzdeki aylarda güç kazanabileceği anlamına geliyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap