Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’tan “Son Dakika” BTC Tahmini

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’tan “Son Dakika” BTC Tahmini

Paylaş
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’tan “Son Dakika” BTC Tahmini

Kriptokoin.com – Usta analist Peter Brandt, Bitcoin büyük bir ayı deseni olan baş-omuz modelini oluşturmak üzere olduğu için boğaların daha fazla sıkıntı yaşayabileceğini öngörüyor.

Peter Brandt: Bitcoin daha fazla düşüşe işaret eden  bir “baş-omuz modeli” oluşturmak üzere

Peter Brandt, 2018 Ocak ayında Bitcoin’in devasa çöküşünü, parabolik ralliyi ve BTC’nin daha bir çok fiyat hareketini doğru öngördüğü için kripto çevrelerinde iyi tanınıyor. Emtia ticaretinde uzman olan ve doğru Bitcoin tahminleri ile ünlenen Peter Brandt, Bitcoin’in -düşüş eğilimlerini tespit etmek için yararlı olan- “iki omuzlu bir kafa şeklinde bir oluşum” olan bir baş-omuz modeli oluşturabileceğini söylüyor. Ancak başarılı analist, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında kaydedilen zirvelerin “geçerli bir H&S top” olarak değerlendirilebileceğinden emin değil.

Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği gibi Brandt, bir önceki tahmininde Bitcoin boğalarının, en iyi kripto para biriminin 50.000 dolar hedefine çıkması için “tasfiye edilmesi” gerektiğini iddia etti. Analiste göre Bitcoin’in yeni bir yükselişe başlamadan önce 2015’e uzanan trend çizgisinin altında işlem görmesi gerekiyor. Ayrıca analist, kripto paranın 5.500 dolara kadar ineceğini öne sürdü. Analist, bütün boğaların Twitter’dan kaybolması durumunda bunun iyi bir satın alma fırsatı olacağına inanıyor. BTC 2.800 doların altına düşmediği sürece, Brandt’ın tahmini aşama aşama gerçekleşecek gibi görünüyor.

Analistlerin genel görüşü: Bitcoin boğaları bu katliamdan çıkmak için çok zorlanacak!

Usta analist benzer görüşleri Eylül ayında da dile getirdi. Brandt BTC’nin uzun vadede 50.000 dolara gitmeden önce Şubat 2020’de 5.500 dolara kadar düşebileceğini söyledi. Bundan önce analist, Bitcoin’in dördüncü parabolik aşamasına girdiğini iddia etti. Ancak usta analist Peter Brandt, BTC’nin büyük inen üçgenin alt desteğinin altına düşmesi ve 25 Eylül’de yüzde 20’den fazla değer kaybetmesi üzerine tahminlerini değiştirmek zorunda kaldı.  Son zamanlarda, Bitcoin Twitter’daki tüm boğaları acımasızca temizlemekte inanılmaz başarılı oldu.

BTC fiyatı geçtiğimiz saatlerde %9 düşüşle 6.555 dolara kadar kaydı. Kripto kralı,  2016’dan beri ilk kez ardışık dördüncü haftayı olumsuz kapattı.  Bu noktada analistlerin genel görüşü, Bitcoin boğalarının bu katliamdan geri çıkmak için çok zor bir zaman geçireceği yönünde. Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 7,5 oranında düşüşle 6.720 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 121,4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 45 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.  Peter Brandt’ın son dönemdeki açıklamaları için “Usta Analist Peter Brandt ve Tom Lee’den Düşüş Sonrası Bitcoin Tahmini Geldi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap