Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist “Shitcoin” Dedi ve Şoke Eden Altcoin Öngörüsünü Paylaştı!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist “Shitcoin” Dedi ve Şoke Eden Altcoin Öngörüsünü Paylaştı!

Paylaş
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist “Shitcoin” Dedi ve Şoke Eden Altcoin Öngörüsünü Paylaştı!

Kriptokoin.com – Bitcoin tahminleri tutan usta analist Peter Brandt, toplumun baskılarına rağmen Bitcoin’in tek değerli kripto para olduğunu söyleyerek Link’i ve diğer kripto paraları değersiz gördüğünü belirtti. Ünlü analist bu açıklamaları ile herkesi şaşırttı. Çünkü popüler altcoin Link, ICO fiyatına kıyasla %1.500’den fazla artış gördü.

Peter Brandt Chainlink’e “shitcoin” dedi ve altcoin’leri eleştirdi

Twitter’daki son tartışmalar sırasında, ticaret uzmanı ve ünlü analist Peter Brandt, Chainlink’in (LINK) olası potansiyeli hakkında bir soru aldı. Ticaret efsanesi, Bitcoin’in tartışmaya değer tek dijital varlık olduğunu söyleyerek ‘shitcoin’lerde spekülasyon yapmadığını belirtti.

Bitcoin fiyat tahminini içeren bir video yayınladıktan sonra Brandt, okuyucularından birinden LINK hakkında bir soru aldı. Analistin bu soruya cevabı ise yorum dizisindeki insanları şaşırttı ve şok etti. Bir Twitter kullanıcısı, Brandt’ın yalnızca Bitcoin’i desteklediğine inanıyor. Çünkü analist, ana izleyici kitlesine BTC konusunda içerik sağlıyor. Bazı yatırımcılara göre analist bu nedenle lider kripto para BTC’yi övüyor ve altcolin’leri değersiz görüyor.

Bu usta analistin altcoin’leri yerdiği ilk açıklama değil

Bu, Brandt’ın altcoin’ler hakkında olumsuz bir görüş ifade ettiği ilk durum değil. Daha önce Kriptokoin’in bildirdiği üzere Peter Brandt, altcoin’leri ‘ucuz paralar’ olarak nitelendirdi. Ancak Peter Brandt, daha önce Ripple ve Ethereum fiyatları ile ilgili de yükseliş tahminlerde bulundu. 8 Aralık Pazar günü yayınladığı son videoda Peter Brandt, Bitcoin’in uzun vadeli potansiyelinin  gelecekte en az 100.000 dolara ulaşmasının mümkün olduğuna işaret ettiğini belirtti. Ünlü analist Peter Brandt, son tahmininde Bitcoin’in 3.200 dolara gerilemesi halinde kripto para için hikayesinin sonlanacağını öne sürüyor.

Ayrıca açıklamalarının devamında Brandt, kısa vadede Bitcoin’de 5.300 dolara düşüş beklediği söyledi. Ancak Peter Brandt, önde gelen kripto paranın uzun vadeli tarihi bir boğa piyasasında yer aldığını ve 100 bin doları göreceğini iddia ediyor. Altcoin’lerle ilgili kritik haberler için “Bloomberg En İyi Kripto Paraları Açıkladı: Bu Altcoin, Bitcoin’i Bile Solladı!” ve “Çin En İyi ve En Kötü Kripto Paraları Açıkladı! İşte Derecelendirmenin Tam Listesi” isimli makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap