Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist 2020 Tahminini ve BTC’yi Bitirecek Seviyeyi Açıkladı

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist 2020 Tahminini ve BTC’yi Bitirecek Seviyeyi Açıkladı

Paylaş
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist 2020 Tahminini ve BTC’yi Bitirecek Seviyeyi Açıkladı

Kriptokoin.com – Bitcoin tahminleri tutan usta analist Peter Brandt, Bitcoin fiyatının 3.215 doları kırması durumunda BTC için hikayenin  sonlanacağını öne sürüyor. Ayrıca Peter Brandt, açıklamalarının devamında kısa vadede BTC’de 5.300 dolara düşüş beklediği belirtiyor. Ancak analist Bitcoin’in uzun vadede tarihi bir boğa piyasasında olduğunu ve 100.000 dolara gittiğine inandığını söyledi. Ancak asıl soru BTC’nin bu fiyata ne zaman ve nasıl gideceğidir.

Peter Brandt: Bitcoin uzun vadede tarihi bir boğa piyasasında! 100 bin dolar masada

Usta analist Peter Brandt, kısa süre önce Bitcoin Live’da yaptığı açıklamada Haziran ayındaki yıllık yaklaşık 14.000 dolarlık seviyeden yaşanan bir geri çekilmeye rağmen BTC’nin uzun vadeli bir boğa eğiliminde kalacağını söyledi:

Bitcoin’deki büyük resim, tarihi bir boğa eğiliminde bulunduğumuzu gösteriyor. Bunu bir dizi higher high ve higher low’lar şeklinde tanımlayabiliriz. Bitcoin fiyatının uzun vadeli anlatısına inanıyorum ve 100 bin dolara gittiğini düşünüyorum. Bitcoin’de uzun vadeli yükseliş anlatısını yanlızca temellere bakarak değil aynı zamanda kripto para piyasasının genel klasik grafik bağlamını temel alarak satın alıyorum.

Ünlü analist: Bitcoin 3.215 doları kırarsa BTC için hikaye biter

Ünlü analist Peter Brandt, 2018’in başlarında büyük Bitcoin çöküşünü tahmin ettikten sonra kripto dünyasında lider bir analist oldu. Analist o günlerde Bitcoin’in -öncü kripto para biriminin tarihinde defalarca olduğu gibi- tarihi bir ralliden sonra bir kez daha %80 düzeltmeden geçtiğini belirtti. Analist piyasada, başarılı Bitcoin tahminleri nedeniyle Bitcoin Kâhini olarak anılıyor.

Şimdi ise Peter Brandt önceki düşüşlere dayanarak, Bitcoin’de en az 5.324 ABD doları seviyesine yakın bir düzeltmeyi öngörüyor.  Peter Brandt’e göre, bu Bitcoin çöküşü muhtemelen önümüzdeki yılın Haziran veya Temmuz aylarında gerçekleşecek ve başka bir boğa piyasasının başlangıcını oluşturacak. Ancak açıklamalarının devamında ise başarılı analist Bitcoin’in 2018 yılının en düşük seviyesi olan 3.215 doları kırması durumunda ise BTC için hikayenin biteceğini öne sürüyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap