Bitcoin’i Yasaklayan Çin, Bu Altcoin’e Ödül Verdi!

Bitcoin’i Yasaklayan Çin, Bu Altcoin’e Ödül Verdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin’i Yasaklayan Çin, Bu Altcoin’e Ödül Verdi!

Önde gelen kurumsal Blockchain platformu olan ve altcoin projesi VET’in arkasındaki VeChain, dünya çapında devlet kurumlarının ve kuruluşların güvenini kazanmaya devam ediyor. Son raporlara göre VeChain, Bitcoin’i yasaklayan Çin’in Şangay bölgesinde “Yüksek ve Yeni Teknoloji Girişimi (HNTE)” statüsüne layık görüldü. VeChain Vakfı’nın resmi Twitter hesabı aracılığıyla paylaşıldığı gibi, prestijli ödül, Blockchain’in mükemmelliğinin ve ileri teknolojisinin bir onayı olarak görülüyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

VeChain, Şangay’da özel statü elde etti

VeChain Vakfı, yakın bir zamanda attığı bir tweet’te “Şanghay hükümetinin üç organı ortaklaşa olarak VeChain’e ‘Yüksek ve Yeni Teknoloji Girişimi (HNTE)’ statüsü verdi! Yüksek profilli takdir, teknik mükemmelliğimizi, ileri teknolojimizi kabul ediyor,” ifadelerini kullandı. Ayrıca, Şanghay hükümetinin prestijli ödülü, VeChain’e özel bir vergi statüsü vererek, şirketin önemli projeler inşa etmek için daha fazla kaynak ayırmasını sağlayacak. Birkaç gün önce, Kanada merkezli bir BT danışmanlık firması olan Micromation, standartlaştırılmış bir izlenebilirlik aracı oluşturmak için lider layer 1 akıllı sözleşmeler platformu VeChainThor ile bir ortaklık duyurdu.

Rapora göre, platform, veri şeffaflığının kilidini açmak ve şirketlerin tedarik zinciri yönetimi yeteneklerini geliştirmelerine, marka güvenini güçlendirmelerine ve ürünlerinin hikayelerini anlatmalarına yardımcı olmak için Blockchain teknolojisine yerleştirilmiş yardımcı programdan yararlanmayı hedefliyor. Raporda, aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

Micromation, VeChain ToolChain™ konusunda uzmanlaşmak, kapsamlı bir iş planı ve müşteri hizmetleri paketi geliştirmek için yatırım yaptı. TrueStoryteller, VeChain’in inanılmaz derecede güçlü ve sürdürülebilir Blockchain mimarisini standartlaştırılmış bir SaaS modeliyle birleştirerek her büyüklükteki işletme ve müşteri için hızla dağıtılabilir çeşitli dijital hizmetler sunuyor.

BTC Piyasası: Bitcoin’i Yasaklayan Çin, Bu Altcoin’e Ödül Verdi! 1

Altcoin VET’in fiyat durumu nedir?

Raporda ayrıca Micromation’ın müşteri ağının, kendi endüstrilerinde inovasyonu teşvik etmeye hevesli, sürdürülebilirlik odaklı markalardan oluştuğu belirtildi. Bu nedenle TrueStoryteller, Micromation’ın yıllar içinde kazandığı sağlam bir itibardan yararlanarak inovasyon için mükemmel bir platform sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yazım sırasında VET, yüzde 5.8’lik bir artış ile 0.049 dolar seviyelerinden el değiştiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap