Bitcoin’deki düşüşü öngören Bloomberg analistleri, sıradaki hamleyi yazdı

Bitcoin’deki düşüşü öngören Bloomberg analistleri, sıradaki hamleyi yazdı

Paylaş
Bitcoin’deki düşüşü öngören Bloomberg analistleri, sıradaki hamleyi yazdı

Bitcoin 6700 dolar seviyelerine dokunmadan bir hafta önce 8600 dolardan işlem görürken daha fazla satış baskının gelebileceğini bildiren Bloomberg analistleri, şimdi düşüşün yakında sona erebileceğini yazıyor.

Bloomberg’de yer alan habere göre, en büyük kripto para yeni bir ralliye başlayabilir.

Haberde, Bitcoin fiyatındaki düşüşle birlikte CME’de Mayıs ayında oluşan fiyat boşluğunun doldurulduğu ve bunun en büyük kripto paranın 6500 dolar civarında destek bulabileceği anlamına geldiği kaydedildi. Ayrıca 14 günlük Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) satıcıların tükenmiş olabileceğini gösteren 25 seviyesi ile aşırı satış durumunda olduğu belirtildi.

Bu arada meşhur Bollinger Bantları’nın yaratıcısı John Bollinger da Bloomberg analistlerinin görüşüne paralel şekilde Bitcoin’in yeni bir yükseliş dalgasına girebileceğini ileri sürdü.

Bitcoin, TSİ 23.10’da kripto para borsası Bitstamp’te 7095 dolardan el değiştiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap