Bitcoin’de Yükseliş Yanlısı Hareketlenme!

Bitcoin’de Yükseliş Yanlısı Hareketlenme!

Paylaş
Bitcoin’de Yükseliş Yanlısı Hareketlenme!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 7.000 dolar bölgesine geldiğinden beri hem yukarı hem de aşağı yönlü oldukça küçük hareketler yaşamaya başladı ve bu da piyasaya doğal olarak bir durgunluk verdi.

Long Bitcoin Pozisyonları Rekora Koşuyor

Kasım ayı sonlarına doğru 6.500 dolara inen BTC, bu durgunluğuna rağmen şu an için yatırımcıların istediği şekilde durmayı sürdürüyor. Yakın zamanda Bitcoin blok ödülü yarılanmasından başka iyimser bir gelişme beklenmiyor olsa da, borsalardaki veriler analiz edildiğinde yeni bir umudun ortaya çıktığı görülmekte.

Long pozisyon olarak bilinen ve bir varlığın yükselişine yönelik iddiaya girmek olarak da açıklanabilecek piyasa emirleri son günlerde inanılmaz bir artış yaşadı. Bitcoin fiyatına yansıyan herhangi bir şey olmasa da, bu gelişme aslında balinaların bir haber ile önceden alım yapmaya başladığının göstergesi olabilir.

Bitcoin 100.000 Dolar Olacak

Kripto para sektörünün tanınan isimlerinden Anthony Pompliano da geçtiğimiz günlerde Bitcoin hakkında herhangi bir sebep olmadan yükselişe yönelik oldukça iddialı bir tahminde bulundu. Pomp, lider kripto para biriminin önümüzdeki yıllarda 100.000 dolara kadar yükseleceğini ifade etti.

 Bitcoin Aralık ayında volatilite konusunda eksiklik yaşasa da, yatırımcılar 6.500 dolar seviyesinden kaçabildikleri için en azından şu an hallerinden memnun gözükmekteler.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap