Bitcoin’de yine hareketli bir Cuma yaşanıyor! BTC sağlam satışlar görüyor

Bitcoin’de yine hareketli bir Cuma yaşanıyor! BTC sağlam satışlar görüyor

Paylaş
Bitcoin’de yine hareketli bir Cuma yaşanıyor! BTC sağlam satışlar görüyor

Güne düşüş eğilimiyle başlayan Bitcoin, sabah yaşanan düşüş dalgasının ardından akşama doğru yeni bir satış dalgası yaşıyor.  Güne 9.240 dolar fiyatından düşüşle başlayan BTC/USD paritesi, ilk seansta 9.000 dolar bandında kendine destek bulmaya çalıştı. Ancak öğleden sonraki hareketlerde düşüş daha da hızlandı.

Yazımızın yayına hazırlandığı saatlerde 8.700 dolara kadar gerileyen Bitcoin fiyatında, yüksek volatileli işlemler devam ediyor. Dakikalar içerisinde derinleşen satışlar sonrası BTC/USD paritesinin denge bulmaya çalıştığını görüyoruz. Bugünkü mevcut düşüş ise Bitcoin’in dolar karşısında şu an yüzde 5,93 oranında 547 dolar değer kaybetmesine neden oldu.

Piyasa oyuncuları bu hızlı düşüşün ardından tepki alımlarına girerse BTC/USD paritesi bugünkü tepe ve dip seviyelerine göre belirlediğimiz Fibonacci değerlerine göre 9.000 dolara doğru bir toparlanma gösterebilir.

Bitcoin fiyat düşüşünün bağlantılı olduğu bir gelişmeyle henüz karşılaşılmadı. Ancak Bitcoin düşüş hareketi ile ilgili olabilecek gelişmeleri yakında takip etmeye devam edeceğiz.

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap