Bitcoin'de Proof of Keys etkinliği için geri sayım başladı

Bitcoin'de Proof of Keys etkinliği için geri sayım başladı

Paylaş
Bitcoin'de Proof of Keys etkinliği için geri sayım başladı

Erken dönem Bitcoin yatırımcılarından Trace Mayer’ın öncülük ettiği Proof of Keys etkinliğinin ikincisi için geri sayım başlatıldı. Mayer, bu etkinliğe ilk olarak geçtiğimiz sene öncülük etmiş ve katılımcılardan Bitcoin’in ilk blokunun yıl dönümü olan 3 Ocak’ta BTC’lerini borsalardan çekmeleri için çağrı yapmıştı.

Söz konusu etkinlik, kullanıcıları gereken durum ve zamanların dışında kripto paralarının velayetini üçüncü taraflara verilmesini boykot etmeyi amaçlıyor.

Mayer, şimdi kripto para yatırımcılarını bu etkinliğin ikincisine hazırlıyor. Dün kişisel Twitter hesabından bir video yayınlayan Mayer, kullanııların Kanada merkezli kripto para borsası Einstein’dan paralarını çekememesi ve diğer çeşitli örneklerle herkesi 2020’de düzenlenecek sosyal medya kampanyasına katılmaya davet etti.

Riskler

Farkındalık yaratmayı hedefleyen kampanya, bir yandan birtakım riskleri de beraberinde getiriyor. Kampanya büyürse 3 Ocak’ta borsalardan yapılacak çekim işlemleri, blok zincirinde yığılma yaratabilir ve işlem ücretleri yükselebilir. Dahası, BTC’lerin büyük bir bölümünü soğuk cüzdanlarda taşıyan borsaların kullanıcılardan gelecek talep doğrultusunda soğuk cüzdanlardan sıcak cüzdanlara yapacağı transferler bu platformları bilgisayar korsanlarının hedefi haline getirebilir.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap