Bitcoin’de Kritik Anlar: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor!

Bitcoin’de Kritik Anlar: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin’de Kritik Anlar: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor!

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, geleneksel piyasaların kayıplarını telafi etmesiyle birlikte, daha yüksek seviyelerin geri alınması talebi haftayı sonlandırıyor. Analistlere göre Bitcoin (BTC), günlük önemli artışların boğaların güvenini artırmasının ardından 25 Şubat’ta Wall Street açılışında 40.000 doları oyunda tutuyor.

“Balinalar BTC’yi 40.000 dolara doğru fiyatlamanın başında”       

TradingView’den elde edilen veriler, BTC’nin 25 Şubat’ta alım satımın başlangıcında 39.000 dolar işaretini çevrelediğini gösterdi, jeopolitik kargaşa yeni bir büyük satışa neden olmadı. Rusya-Ukrayna ihtilafından gelen sinyaller, Ukrayna cumhurbaşkanı Volodymyr Zelensky’nin düşmanlıkları sona erdirmek için müzakereleri gündeme getirme olasılığı ile ek bir destek sağladı.

Bu haftaki 34.300 dolar ile iyimserlik, 40.000 dolar dirençli bir rövanşta yavaş yavaş artıyor. Material Indicators izleme kaynağı, hem küçük hem de büyük yatırımcılardan yeni bir satın alma akışını gösteren bir çizelgeye dikkat çekiyor:

Tarihsel olarak, bu sınıf Bitcoin fiyatıyla en doğrudan korelasyona sahipti. BTC boğaları 41,5 bin doları geçebilirse, 45 bin dolar oldukça hızlı bir şekilde odaklanabilir.

BTC Piyasası: Bitcoin’de Kritik Anlar: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor! 1Binance orderbook grafiği / Kaynak: Material Indicators / Twitter

Bu arada popüler trader ve analist Pentoshi, BTC riskini azaltmadan önce 40.000 doların düşmesini beklemeyi planladığını açıkladı.

https://twitter.com/Pentosh1/status/1497197441858347023

Bununla birlikte, daha uzun zaman dilimlerinde belirttiği gibi, BTC fiyat hareketi paradigmasında katı bir aralığa bağlı kalmaya devam eden genel bir değişiklik olmadı.

Rekt Capital: Bitcoin hakimiyeti daha da yükseliyor

Altcoin’ler, Bitcoin ile adım adım hareket ederek, zor durumdaki çanta sahipleri için biraz rahatlama sağladı. Günlük yüzde on kazanç olağandı, piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi, gün içinde %20 artışla 65,40 dolara yükselen Terra (LUNA) tarafından yönetildi.

Ethereum (ETH), geçen haftanın aynı dönemine göre hala %5,7 düşüşle 2.700 dolar civarında seyrediyor. Trader ve analist Rekt Capital, Bitcoin’in altcoin’lere karşı piyasa değeri varlığı hakkında bir grafiği şu şekilde yorumluyor:

Kırmızı seviyeye doğru bu yukarı doğru ilerleme, Mart ayının başlarına kadar uzayabilir, ancak hakimiyet hala daha fazla yukarı yönlü.

BTC Piyasası: Bitcoin’de Kritik Anlar: 3 Analist, Bu Düzeyleri Bekliyor! 2Bitcoin hakimiyeti açıklamalı grafik / Kaynak: Rekt Capital/ Twitter

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap