Bitcoin’de Flaş Çöküş: BTC Binance’de 680 Dolara Düştü!

Bitcoin’de Flaş Çöküş: BTC Binance’de 680 Dolara Düştü!

Paylaş
Bitcoin’de Flaş Çöküş: BTC Binance’de 680 Dolara Düştü!

Kriptokoin.com – En büyük kripto para birimi olan Bitcoin, dünyanın en popüler platformu Binance’de ani bir çöküş geçirdi. Fiyat bir anda 680 dolara kadar düşerek muazzam bir değer kaybına maruz kaldı. Bitcoin’deki flaş çöküş BTC/USDS işlem çiftinde maydana geldi.

Bitcoin’de flaş çöküş: Fiyat Binance’de 680 dolara kadar düştü!

Kripto para pazarındaki oynaklık beklenmedik bir şey değil. Tam tersine yatırımcıların alışkın olduğu ve beklediği şey budur. Ancak flaş çöküşler, hareketin hızı nedeniyle normalde istemeyen olaylardır. Birkaç saat önce Bitcoin, istikrarlı kripto para USDS ile işlem yaparken fiyatı 680 dolara düştü. Başka bir deyişle, BTC bir anda dolar değerinin %90’ını kaybetti. Ancak lider kripto para daha sonra tekrar eski seviyelerine geri döndü.

İlginçtir ki son yaşanan fiyat kırılmasıyla Bitcoin 2016 yılındaki seviyelerine (680 dolara) geri döndü ancak o zamanlar piyasada Binance bile yoktu. Her halükarda, flaş çöküşü aynı zamanda BTC alım siparişi vermiş olan herkese fayda sağlamış olabilir. Bu yazının yazıldığı sırada, borsa konu hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı. Yazı yeni bilgiler ile güncellenecektir…

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap