Bitcoin Yine 6 Bin Doların Altına İnebilir

Bitcoin Yine 6 Bin Doların Altına İnebilir

Paylaş
Bitcoin Yine 6 Bin Doların Altına İnebilir

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz gece 6 bin doların altına indi ve bir süre boyunca 5 bin 800-6 bin dolar aralığında seyretti. Bitcoin sabaha karşı yeniden 6 bin doların üstüne çıktı çıkmasına ama tehlike hala devam ediyor.

Kritik Seviye

Bitcoin fiyatı güncel verilere göre 6 bin 300 dolar seviyesine kadar yükselmiş durumda. Ancak bazı kripto para yorumcularına göre Bitcoin şu anda oldukça kritik bir süreçten geçiyor.

BTC dün gece 6 bin doların altına kadar inmişse de 5 bin 800 dolar seviyesindeki destek sayesinde ayakta kalmayı başardı. Ancak BTC’nin bu desteği yeniden test etmesi işten bile değil gibi görünüyor.

Josh Rager’a göre yatırımcıların şu anda özellikle 5 bin 300 dolar seviyesine dikkat etmeleri gerekiyor. Rager BTC’nin bu seviyenin altına düşmesi halinde sert bir düşüş görülebileceğini düşünüyor.

Yerli kripto para yorumcularından Rookie de benzer bir seviyeye, 5 bin 200 dolara dikkat çekiyor.

Yükseliş Gelebilir

Yeterli hacmin oluşması halinde Bitcoin fiyatının hızlı bir şekilde yükselişe geçtiğini görebiliriz. Deep Blue gibi yorumcular BTC’nin ilk olarak 6 bin 400 dolar seviyesini zorlayabileceğini düşünüyor.

Ancak yeterli hacmin oluşamaması ve BTC’nin düşüşe geçmesi halinde dikkat edilmesi gereken ilk seviye 5 bin 800 dolar olacak gibi görünüyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap