Bitcoin Yeniden 7 Bin Doların Altına Düşebilir

Bitcoin Yeniden 7 Bin Doların Altına Düşebilir

Paylaş
Bitcoin Yeniden 7 Bin Doların Altına Düşebilir

Bir süredir 7 bin-7 bin 300 dolar aralığında ilerleyen Bitcoin fiyatı an itibarıyla 7 bin 70 dolara kadar gerilemiş durumda.

Bazı kripto para analistleri BTC’nin yeni yıla hızlı bir giriş yapacağını düşünmüşlerdi ancak BTC fiyatı şu an için değer kaybetmeye devam ediyor.

Düşmeye Devam

Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin fiyatı geçtiğimiz son 24 saat içerisinde yüzde 2’den fazla değer kaybetti.

Şu anda 7 bin 70 dolara kadar gerilemiş olan Bitcoin, yatırımcıları şimdiden endişelendirmeye başladı. Çünkü şu an için insanların aklındaki soru, Bitcoin’in yine 7 bin doların altına inip inmeyeceği.

Bitcoin’in 7 bin doların altına inmesi, önemli bir destek seviyesinin de kırılması anlamına gelir. ZyCrypto tarafından paylaşılan bilgilere göre eğer Bitcoin 7 bin dolar seviyesinin altına inerse BTC’nin istikameti 6 bin 400 dolar olabilir. Elbette Bitcoin’in bu seviyeye kadar gerilemesi için piyasanın epey ağır bir darbe alması gerekir.

Eğer Bitcoin piyasadaki durgunluğa rağmen 7 bin doların altına düşmemeyi başarırsa fiyatın ilerleyen günlerde yeniden yükseldiğini görebiliriz. ZyCrypto böyle bir senaryoda özellikle 7 bin 200 ve 7 bin 500 dolar seviyelerine dikkat etmek gerektiğini vurguluyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap