Bitcoin Yarım Saatte Binlerce Dolar Düştü

Bitcoin Yarım Saatte Binlerce Dolar Düştü

Paylaş
Bitcoin Yarım Saatte Binlerce Dolar Düştü

Şu anda kripto para piyasasında oldukça ilginç şeyler yaşanıyor. TradingView verilerine göre Bitcoin fiyatı son bir saat içerisinde önce 6 bin doların altına düştü, daha sonra yeniden 7 bin dolara doğru ilerlemeye başladı.

Neler Oluyor?

Kripto para piyasasında yaşanan bu hareketliliğin tam olarak neyden kaynaklandığını şu an için söylemek güç. Ancak BTC fiyatının bir saatte yüzlerce dolarlık değişim göstermesi birçok kişiyi şaşırttı.

Bitcoin fiyatının yalnızca yarım saat içerisinde 7 bin 100 dolardan 5 bin 500 dolara kadar gerilemiş olması şüphesiz çeşitli tartışmalara yol açacak.

Sosyal medyada paylaşılan bu gönderilerden de anlaşılabileceği üzere BTC fiyatı sadece yarım saat içerisinde 7 bin 100 dolardan 5 bin 500 dolara kadar geriledi. Güncel verilere göre BTC fiyatı şu an için yenide 6 bin dolar seviyesine gelmiş durumda. Ancak BTC fiyatının hala sabitlenmediğini belirtmek gerekiyor.

Aksiyona Devam

Şu anda TradingView’den Bitcoin’in fiyatını takip etmeye çalışmak bir hayli güç. Çünkü fiyatta saniyeler içerisinde yüzlerce dolarlık değişimler yaşanabiliyor.

Bitcoin fiyatındaki bu hareketliliğe tam olarak neyin yol açtığı bilinmiyor ancak The Wolf of All Streets gibi popüler isimler bunun doğrudan Bitcoin balinaları tarafından tetiklendiğini söylüyorlar.

Bitcoin fiyatıyla ilgili gelişmeleri Twitter hesabımızdan paylaşacağımız bilgilerle takip edebilirsiniz.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap