Bitcoin yahut SHIB Değil: Milyarder Bu Altcoin “En İyisi” Dedi!

Bitcoin yahut SHIB Değil: Milyarder Bu Altcoin “En İyisi” Dedi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin yahut SHIB Değil: Milyarder Bu Altcoin “En İyisi” Dedi!

Shark Tank’ın ikonik milyarder yatırımcısı Mark Cuban, kriptoyu desteklemek için bir kez daha ortaya çıktı. Özellikle faydalı altcoin projeleri ve en sevdiği dijital para birimlerinden biri olan Dogecoin (DOGE) üzerinde durdu. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

“Bu altcoin harcama konusunda daha üstün”

Akıllı sözleşmeler, doğrulayıcılar ve DAO’ların kullanım durumlarına örnekler veren Mark Cuban, “Token trade’i, kriptonun en az önemli kısmıdır” yorumunu yapıyor:

Akıllı sözleşmelerden, doğrulayıcılardan, DAO’lardan ve daha fazlasından yararlanan merkezi olmayan platformlarda işletmeler oluşturabilmek, daha verimli iş süreçleri sunmak ve endüstrileri bozmak için benzersiz bir yetenek yaratıyor.

Ünlü milyarder, Twitter’da kriptoyu değersiz para birimleri olarak eleştiren ve şirketleri mal üretip ekonomiye değer kattıkları için öven bir tweet’e yanıt olarak şunları söylüyor:

Kripto, basitçe para birimini değiş tokuşu. Başka birinin daha sonra bu para birimi için daha fazla ödeme yapmasını umuyor. Sadece insanlar bir şeyin daha iyi yapıldığı için değil, değer olduğuna inandıkları için değerlidir.

Mark Cuban, Salı günü DOGE’nin diğer kripto para birimlerine kıyasla harcamadaki üstünlüğüne dikkat çekti. Bu, podcast yayıncısı Preston Pysh ile kısa bir Twitter kripto atışmasının ardından geldi. Podcast yayıncısı, Mark Cuban’ın olumlu değerlendirmesine rağmen DOGE’nin Mayıs ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %80,24 düştüğüne dikkat çekti. Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus, Mark Cuban’ın duruşunu kabul etti ve fikirlerin yanlış beyan edilmesinin can sıkıcı olduğunu söyledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin yahut SHIB Değil: Milyarder Bu Altcoin “En İyisi” Dedi! 1

Ekim ayında Preston Pysh, Cuban’ın Dogecoin’in Bitcoin’e olan bağlılığını sorgulamıştı. Ünlü milyarder, Bitcoin maksimalistlerinin tepkisiyle karşılaşsa bile hakkında konuşmaya devam edeceğini söyledi. Şimdi, en son tweet’inde Mark Cuban, Bitcoin’i ‘asla’ bir enflasyon riskinden korunma olmayacağını söylüyor. Bir miktar Bitcoin’e sahip olmasına rağmen Mark Cuban, “enflasyon hedge” kelimelerinin Bitcoin ve altın taraftarları tarafından geliştirilen bir pazarlama sloganından başka bir şey olmadığına inandığını belirtiyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap