Bitcoin ve Ripple’da Milyonlar Yerinden Oynadı! “Satış Dalgası Geliyor”

Bitcoin ve Ripple’da Milyonlar Yerinden Oynadı! “Satış Dalgası Geliyor”

Paylaş
Bitcoin ve Ripple’da Milyonlar Yerinden Oynadı! “Satış Dalgası Geliyor”

Kriptokoin.com – Kripto balina gözlemcileri büyük bir Ripple (XRP) işlemini izliyor. Ayrıca Bitcoin’in son düşüşü devasa BTC balinalarını da harekete geçirdi.

Ripple ve Bitcoin balinaları harekette! Devasa transferler yapıldı

Pazartesi günü, yaklaşık 7,4 milyon dolar değerindeki 28,5 milyon XRP, bilinmeyen bir cüzdandan Güney Koreli kripto para borsası Bithumb’a taşındı. Uzmanlara göre bu balina hareketi, kripto paraların sahibinin varlığın bir kısmını satmak isteyebileceğini gösteriyor. Bu arada, Bitcoin fiyatı yavaş yavaş 8.000 dolara kaydığı için, Bitcoin’in en büyük sahiplerinden biri yaklaşık 44,4 milyon dolar değerindeki toplamda 5.376 BTC’yi transfer etti.

BTC transferi için yapılan 6 işlemin dördü, bilinmeyen cüzdanlardan kripto borsalarına geçiş yapan Bitcoin’i içeriyordu. Uzmanlara göre, bu durum BTC sahiplerinin bazı varlıklarını satmak isteyebileceğini gösteriyor. İşte son 24 saatteki en büyük Bitcoin işlemlerine genel bir bakış:

Bilinmeyen cüzdandan OKEx’e 8,2 milyon dolar değerindeki 1.000 BTC aktarıldı.OKEx’ten Huobi’ye 6,5 milyon dolar değerindeki 800 BTC transfer edildi.Bilinmeyen cüzdandan Binance’ye 8,2 milyon dolar değerindeki 1.000 BTC transfer edildi.Bilinmeyen cüzdandan Bitfinex’e 5,8 milyon dolar değerindeki 700 BTC aktarıldı.Bilinmeyen cüzdandan OKEx’e 5 milyon dolar değerindeki 605 BTC transfer edildi.Coinbase’den bilinmeyen cüzdanlara 10,7 milyon dolar değerindeki 1.271 BTC transfer edildi.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap