Bitcoin ve Altcoin’ler İçin 68,4 Trilyon Dolarlık Dalga Geliyor!

Bitcoin ve Altcoin’ler İçin 68,4 Trilyon Dolarlık Dalga Geliyor!

Paylaş
Bitcoin ve Altcoin’ler İçin 68,4 Trilyon Dolarlık Dalga Geliyor!

Kriptokoin.com – Dijital varlık yöneticisi CoinShares’in yeni bir raporu, Bitcoin’e fayda sağlamak için büyük bir servet transferi dalgasının geldiğini gösteriyor.

CoinShares:Bitcoin için 68,4 trilyon dolarlık servet transferi geliyor

Firmaya göre, sessiz kuşağın sahip olduğu yaklaşık 68,4 trilyon dolarlık servet önümüzdeki 25 yıl içinde Millennials ve X kuşağına devredilecek. Y kuşağının yatırım alışkanlıkları atalarından oldukça farklı görünüyor. CoinShares, Blockchain Capital’in katılımcılarının önemli bir kısmının devlet tahvili, hisse senedi, emlak ve altından ziyade Bitcoin’e sahip olacağını gösteren bir anketi vurguluyor. Kurumsal varlık yöneticisi Grayscale, BTC için potansiyel bir nimet olarak servetteki büyük değişime de işaret ediyor.

Kaynak: CoinShares

Firma,Bitcoin’e ne kadar sermaye akabileceğini söylemenin imkansız olduğunu söylüyor,ancak genel müdür Michael Sonnenshein, önde gelen kripto para biriminin Ykuşağıyla yankılandığına şüphe olmadığına inandığını söyledi. Charles Schwab’ınyaptığı ayrı bir çalışma,Y neslinin Netflix, Disney, Microsoft ve Warren Buffett’inBerkshire Hathaway’ine kıyasla Grayscale’in Bitcoin Backed Trust (GBTC)’unusatın almayı seçtiğiniortaya koyuyor.

BitcoinPazar günü tahtayı yeşilde açtı! Dev servet dalgası piyasayı nasıl etkiler?

CoinShares’in yeni bir raporunda ortaya koyduğu trilyon dolarlık servet, Bitcoin ve kripto para piyasasına aktığında uzmanlara göre, fiyatlar güçlü yükselebilir. Ayrıca bu dalga piyasanın geniş çapta benimsenmesine de katkı sağlayacak. Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 1,4 oranında artışla 7.475 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kripto paraların amiral gemisi şu anda 135,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 19,4 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Bitcoin’le ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin Fiyat Rallisi 2020 Yılının İlk Çeyreğinde mi İkinci Çeyreğinde mi Olacak?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap