Bitcoin Ustası Lee’den “Milyon Dolarlık” Efsanevi BTC Tahmini

Bitcoin Ustası Lee’den “Milyon Dolarlık” Efsanevi BTC Tahmini

Paylaş
Bitcoin Ustası Lee’den “Milyon Dolarlık” Efsanevi BTC Tahmini

Kriptokoin.com – Bitcoin ustası Bobby Lee, muhtemelen altın destekçisi Peter Schiff’i kızdıracak uzun vadeli Bitcoin fiyat tahminini paylaştı. Kripto savunucusu John McAfee, artık 1 milyon dolarlık Bitcoin fiyat tahminleri klübünde yalnız bir üye değil. Litecoin’in kurucusu Charlie Lee’nin kardeşi olan Bobby Lee, Bitcoin’in altın’ın piyasa değerini geçeceğini ve 1 milyon dolara ulaşabileceğini öne sürdü.

Bobby Lee: Bitcoin “süper değerli” bir varlık olarak tasarlandı

İlk Çin kripto para borsası olan BTCC’nin kurucusu olarak bilinen Bitcoin ustası Bobby Lee, lider kripto paranın yedi basamaklı bölgeye çıkması için iyi bir şansa sahip olduğuna inanıyor. Lee’ye göre, Bitcoin “süper değerli” bir varlık olarak tasarlandı. Kripto paranın yıllık enflasyonunun yirminci yılında BTC’yi altından daha kıt hale getirecek şekilde yüzde 0,5’e düşmesi bekleniyor.

Daha sonra Lee, Bitcoin’in sadece dokuz yılda altın’ı çevirebileceğini, fiyatının da aynı zaman diliminde 500.000 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ediyor. Daha önce, Lee Bitcoin’in “çok kısa bir sürede 100.000 dolara, hatta 200.000 dolara gidebileceğini belirtti.

Bitcoin ustası: Bitcoin 1 milyon dolara ulaşacak

Lee, küresel ölçekte “tüm para basımının” Bitcoin’in uzun vadede 1 milyon dolara ulaşmasının ana nedeni olabileceğini açıklıyor. ABD Federal Rezervi, bu yıl üç kez faiz oranlarını düşürdü, ancak Başkan Donald Trump doların değerini daha da düşürmek istiyor.

Kriptokoin tarafından bildirildiği üzere Bitcoin analisti Max Keiser, BTC fiyatının 5 milyon dolara, hatta 10 milyon dolara çıkabileceğini tahmin ederken, bir numaralı kripto paranın dünyanın dört bir yanındaki başarısız fiat para birimleri karşısında yeni yüksek seviyelere çıkacağını belirtti.  Max Keiser konuya yönelik şunları söyledi:

Bence bu sadece bir zamanlama meselesi. Yani, tahminin hala 100.000 dolar. Ama dürüst olalım dolar cinsinden, sonsuzdur. Dolara karşı beş milyon veya on milyona gidebilir.

Peter Schiff: Bitcoin tenis topundan daha az yararlı!

Altın, geleneksel olarak yatırımcıları küresel finansal kargaşaya karşı koruyabilecek güvenli bir varlık olarak kabul edilir. Ancak, dijital versiyonu olan Bitcoin şu an “değer deposu” bölümünde altın’ın hakimiyetini yutuyor. Ünlü altın taraftarı Peter Schiff, Bitcoin’in tenis topundan daha az yararlı olduğuna inanıyor ve bu da Peter Schiff’e göre fiyatının hızla düşmesine neden olacak.

Tartışmanın diğer ucunda, kripto para varlık yönetimi şirketi Grayscale, “Drop Gold” kampanyasının bir parçası olarak altın’ları işe yaramaz bir kaya olarak resmetti. Bu arada, Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, bono piyasası büyümeye devam ederken hem Bitcoin hem de altın konusunda uzun süre beklediğini söyledi. Güncel Bitcoin tahminleri için “Milyoner Bitcoin Trader’ından Dudak Uçuklatan BTC, Ripple ve Ethereum Tahmini” isimli makelemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap