Bitcoin Ustası, Gözleri Bu Altcoin’e Çevirdi: Çok Başarılı!

Bitcoin Ustası, Gözleri Bu Altcoin’e Çevirdi: Çok Başarılı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Ustası, Gözleri Bu Altcoin’e Çevirdi: Çok Başarılı!

On-chain analisti Willy Woo, popüler altcoin projesi Ethereum‘un ve ekosisteminin inovasyonların merkezi alacağını tahmin ediyor. Popüler on-chain analisti Willy Woo, Ethereum’un (ETH), ağdaki dolandırıcılıkların sayısına rağmen yeniliği teşvik ettiğini söylüyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Ustası, Gözleri Bu Altcoin’e Çevirdi: Çok Başarılı! 1

Popüler altcoin Ethereum çok başarılı

Woo, yeni bir röportajda, Ethereum’da gerçekleşen dolandırıcılık faaliyetlerinin yeni bir şey olmadığını, çünkü bunların ağın ilk günlerinde meydana geldiğini söylüyor. Analist Ethereum’un yenilik merkezi olması hususuna dikkat çekiyor ve “Bazı maksimalistler, dolandırıcılık ve Ponzi şemaları yaratmanın bir yatağı olduğunu söyleyecektir. Birçok takımın bir şeyler inşa etmesini ve çok zayıf tekliflerle çok para toplamasını ve para kapmalarını çok kolaylaştırdı” ifadelerini kullanıyor. Analist World Wide Web‘in 1990’lı yıllarındaki durumu ile kripto paranın son yıllardaki fırsat ve imkanlarını ilginç bir şekilde karşılaştırıyor. Analiste göre, “2017’de ortaya çıkan bir beyaz kağıtla çok benzerdi 1990 yıllarındaki durum. İşte bir fikir, hadi beyaz bir kağıda koyalım ve on, yüz milyonlarca topla” şeklinde konuşuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Ustası, Gözleri Bu Altcoin’e Çevirdi: Çok Başarılı! 2

Tıpkı dot-com balonundan çıkan değerli şirketler gibi yenilikçi Ethereum projelerinin olduğunu söylüyor analist. Konu hakkında şu şekilde konuşuyor analist:

Bitcoin dünyasında buna bir dolandırıcılık yatağı gibi bakıyoruz, ancak aslında web’e bakarsanız, Amazon.com ve dünya için önemli altyapı inşa eden çok önemli bazı girişimler çıktı ve bence şunu söylemek geçerli. Ethereum’da oluyor. Dışarıdaki 10.000 tokenden büyük bir kısmı Ethereum ağında oturuyor ve birçoğu tamamen saçmalık, ancak gerçekten harika yenilikler var.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Ustası, Gözleri Bu Altcoin’e Çevirdi: Çok Başarılı! 3

Woo, önde gelen akıllı sözleşmeler platformunun güvenlik ve ölçeklenebilirlik açısından dezavantajları olduğunu ancak geliştiricilerin daha iyi ağlar oluşturmasına olanak tanıyan öğrenme deneyimleri sağladığını söylüyor. Şöyle diyor Woo:

Bundan öğrendiğimiz çok şey var ve bu yüzden akıllı sözleşmeler içinde, ölçeklenebilirlik olsun ya da olmasın farklı şeyler deneyen rakip ağlarımız var ve boo-boos yapmaya karşı çok daha fazla koruma gibi olanlar var. Örneğin, finansal kod yazıyorsanız, çok daha güçlü bir şekilde oluşturulmalıdır. Ethereum’u çok başarılı bir deneysel platform olarak düşünüyorum. Üzerine gerçekten harika şeyler inşa ettik. Ağırlığının altında gıcırdayan muazzam bir bağlılık, pek iyi ölçeklenemez, ancak inanılmaz sayıda ders aldık.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap