Bitcoin SV Ağı Bilinmeyen Bir Madenci Tarafından Ele Geçirildi!

Bitcoin SV Ağı Bilinmeyen Bir Madenci Tarafından Ele Geçirildi!

Paylaş
Bitcoin SV Ağı Bilinmeyen Bir Madenci Tarafından Ele Geçirildi!

Bilinmeyen bir madencilik havuzu Bitcoin SV ağındaki hash gücünün büyük bir çoğunluğunu esrarengiz bir şekilde ele geçirerek büyük bir korku ve merak yarattı.

Bitcoin SV Tehlikede!

Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright‘ın liderlik ettiği Bitcoin SV, büyük bir kitleye göre “gerçek Bitcoin” olarak görülüyor. Gerçek Bitcoin olarak görülen kripto paranın ağında böylesine esrarengiz ve riskli bir olay yaşanması ise, durumun ne kadar içler acısı bir halde olduğunu ortaya koyuyor

Bitcoin SV ağına giriş yapan bu madencilik havuzu hakkında hiçbir şey bilinmiyor. Coindance isimli analiz firmasına göre Bitcoin SV ağındaki toplam hash gücü bundan 9 gün önce 675 PH/s seviyelerindeydi. Buna rağmen son 24 saat içerisinde bu oran 1535 PH/s seviyelerine çıktı ve iki katın da üstünü gördü.

Bilinmeyen madenci veya madencilerin bütün Bitcoin SV topluluğundan daha fazla hash rate’e sahip olduğu görülüyor. Bu da yine aynı kişilerin istedikleri gibi ağda hard fork yapabileceklerini ve ağı tamamen ele geçirebileceklerini kanıtlamakta.

Bitcoin SV bu haber karşısında ise hiçbir fiyatsal tepki vermedi ve düşüş beklenirken BSV’nin olduğu yerde sayması şaşkınlık yarattı.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap