Bitcoin, Ripple’a (XRP) Geçit Vermedi!

Bitcoin, Ripple’a (XRP) Geçit Vermedi!

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin, Ripple’a (XRP) Geçit Vermedi!

SEC davasından gelen olumlu haberler Ripple’ın (XRP) rotasını üst çevirmişti, lakin Bitcoin’in (BTC) sert düşüşü işleri değiştirdi.

Dün akşam saatlerinde gündeme bomba üzere düşen Bitcoin’in satış savları, yükseliş istikametli ilerleyen XRP’de satış dalgası getirdi. Geçtiğimiz haftalarda SEC-XRP gerginliğinin olumlu ilerleyen ismi XRP olmuştu. Hem BTC’nin yükselişi hem de XRP bazlı gelişmeler, XRP’yi neredeyse 2 kat fiyatına ulaştırmıştı. Ancak Arkham’ın dün akşam yapmış olduğu MtGox ve ABD ile ilgili haber, tüm altcoin’leri düşüşe sürükledi.

BTC Piyasası: Bitcoin, Ripple’a (XRP) Geçit Vermedi! 1

Ripple (XRP) Grafik Analizi

MtGox ve ABD’nin BTC satışına yönelik savlar, alıcılı ilerleyen XRP’yi derinden sarstı. 0.44 dolar dayanağından saatler içersinde 0,48 dolara gelen XRP’nin üst istikametli ivmesini BTC engellemiş görünüyor. Piyasanın üst istikametli fiyatlaması yada SEC savaşından gelebilecek olumlu haberler XRP’yi sırasıyla 0,4710 – 0,5016 ve 0,5269 dolar düzeylerine yükseltebilir. Senaryoların bilakis ilerlediği durumda ise XRP için 0,4400 ve 0,4223 dolar düzeyleri takviye düzeyi olarak takip edilebilir Kripto piyasasında önemli bir yatırımcı kitlesi olan XRP, birçok kişi tarafından sıkıca takip ediliyor.

BTC Piyasası: Bitcoin, Ripple’a (XRP) Geçit Vermedi! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap