Bitcoin kritik destek seviyesini kırdı: Beklenen seviyeler

Bitcoin kritik destek seviyesini kırdı: Beklenen seviyeler

Paylaş
Bitcoin kritik destek seviyesini kırdı: Beklenen seviyeler

Kripto para piyasası, Bitcoin’in pazartesi günü kritik teknik destek seviyesini kırması üzerine bugün aşağı yönlü baskı altında. Bitcoin için beklenen seviyeler ve analistlerden notlar bu haberimizde.

Bitcoin notları

Ethereum, XRP ve Litecoin çoğunlukla Bitcoin’i takip ederken Binance Coin, Bitcoin Cash, EOS, Bitcoin SV ve TRON en kötü etkilenen ilk 10 kripto para arasında.Toplam kripto para birimi piyasa hacmi, pazar gününden bu yana yüzde 5,7 zararla 214 milyar dolara düştü.Bitcoin, 25 Ekim’den bu yana içinde bulunduğu yükselen kama kırılması nedeniyle geçersiz kılındıktan sonra ağır teknik satış baskısı aldı.BTC, kama düzeninin en altında işlem görerek 8.250 dolarda fiyatlanıyor ve yüksek teknik satış baskısı altında.BTC için şu anki aylık düşük seviye 8.030 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu desteğin altına düşmek, bir sonraki teknik satış dalgasını 7.550 dolar seviyesine getirebilir.Piyasa hissiyatının alternatif bir ölçütü olan kripto hırs ve korku endeksi 32’ye düştü. Dünden altı puan daha düşük, üç haftada ise en düşük değer.

Toplam piyasa hacminin günlük zaman çizelgesi çizelgesi, düşen bir kama paterninin varlığını da gösteriyor.

Satıcılar, dünkü düşüş sırasında paternin tepesini 210 milyar dolarda test etti ve kama içerisinde kırılmayı başaramadılar.

Pazar çok kritik bir noktada. BTC’ye benzer kama deseninin altındaki bir kırılma teknik açıdan son derece aşağı yönlü olacaktır.

The Tie’den alınan son verilere göre, tüm kripto para birimi piyasasına duyulan duyarlılık yüzde 43,9’a düştü.

Binance Coin, ilk 10 kripto para arasında yüzde 33,4’le en düşük duyarlılığa sahip. EOS ise yüzde 55 ile en güçlü kripto para.

cryptobriefing

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap