Bitcoin, kripto yatırım ürünlerinde bu hafta da açık ara lider

Bitcoin, kripto yatırım ürünlerinde bu hafta da açık ara lider

Paylaş
Uzman Coin: Bitcoin, kripto yatırım ürünlerinde bu hafta da açık ara lider

Bitcoin’in yeniden ATH yapmak için uğraştığı şu günlerde, en büyük kripto paranın yatırım ürünlerine olan ilgi de her geçen gün artıyor.

Kripto para ürünlerine Bitcoin damgası

Avrupa’nın en büyük fon yönetim şirketi CoinShares’in bu haftaki raporunda da Bitcoin liderliği bırakmadı. Geçen hafta kripto para ürünlerine yapılan 240 milyon dolarlık yatırımın 225’ini toplayan Bitcoin, bu hafta da toplamda 80 milyon dolarlık yatırımların 70’ini aldı. Bitcoin yatırım fonlarında tüm dünyada toplamda yaklaşık 50 milyar dolar bulunuyor.

Polkadot ikinci sırada…

CoinShares’in raporunda haftanın en çok yatırım alan ikinci yatırım ürünü ise Polkadot bağlantılı fonlar oldu. Parachain slot yerleri için açık artırmasını Kasım ayında yapacak olan Polkadot’un bu duyursundan sonra DOT fiyatında da ciddi bir yükselme olmuştu. DOT ürünlerine bu hafta 3.6 milyon dolarlık girdi oldu. Polkadot ürünlerinin dünyadaki toplam değeri de 103 milyon dolar.

Geçen hafta 3 milyon dolar yatırım alan Cardano (ADA) ürünleri bu hafta da 2.7 milyon dolar yatırım aldı. Yine geçtiğimiz hafta çıkışların olduğu Ethereum‘dan yine 900 bin dolar eksilirken, Solana’dan da 300 bin dolar çıktı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap