Bitcoin kayıplarını geri alıyor: BTC, ETH, LTC teknik analizi

Bitcoin kayıplarını geri alıyor: BTC, ETH, LTC teknik analizi

Paylaş
Uzman Coin: Bitcoin kayıplarını geri alıyor: BTC, ETH, LTC teknik analizi

Bitcoin: BTC/USDT

4 saatlik grafiğimizde Yükselen Takoz formasyonunu ve trendin momentumunun da azaldığını belirtmiştik. Sert satış sonrası Takoz kırılımı ile birlikte ilk ana destek olarak belirttiğimiz seviyeden tepki aldı. Yeni bir dip seviye yapar ise orta vadede düşüş trendi başlamış olacak. Bunun için öncelikle 50550 seviyesinin altında 4 saatlik grafikte bir mum kapanışı görmeliyiz. Yükselişlerde ise 59580 ve 61915 arası çok kritik bir direnç bölgesi bu bölge geçilir ise yeni zirveler ile 66000 ve 68000 seviyeleri hedef olarak beklenebilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDTVEBITCOIN’DE BITCOIN VE ALTCOIN AL SAT

Ethereum: ETH/USDT

Saatlik grafiğimizde sert satış sonrası ana destek olarak belirttiğimiz 1944 seviyesinden tepki aldı ve yükseliş başladı. 2310 ile 2543 direnç seviyeleri olarak takip edilmeli. 2038 seviyesinin altında saatlik grafikte mum kapanışı yapar ise düşüş trendini devam ettirir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Saatlik grafiğimizde yeni bir dip seviye oluşturarak düşüş trendini başlatan grafiğimiz 4 saatlik grafikte orta vadede yeni bir dip seviye oluşturamadı. Daha önce ana destek seviyesi olarak belirttiğimiz 243 seviyesinden tepkisini aldı. Bu seviyenin altında saatlik grafikte mum kapanışı olur ise düşüş trendini doğrulamış olacak. Yükselişlerde ana direnç olarak takip etmemiz gereken seviye 296 – 305 arasıdır. Bu seviyenin üstünde mum kapanışı ile yeni zirveler gelir.

Litecoin grafiği: LTC/USDT

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap