Bitcoin İddiaları Çıkabilen Analist Uyardı: FED Tabanlarını Almayın!

Bitcoin İddiaları Çıkabilen Analist Uyardı: FED Tabanlarını Almayın!

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin İddiaları Çıkabilen Analist Uyardı: FED Tabanlarını Almayın!

İsabetli Bitcoin tahminleriyle bilinen Mike McGlone, Alman ÜFE verileri kayıtların başladığı 1940’lardan bu yana en yüksek enflasyonu gösterdiğinden, Fed’in enflasyon konusunda harekete geçmesi gerektiği konusunda uyarıyor.

McGlone, ​​Fed “diplerini satın almayın” diyor

TradingView’den alınan veriler, Bitcoin (BTC) fiyatının Wall Street açılışında 500 dolar yükseldiğini ve dört haftadaki en iyi haftalık kapanışının ardından güçlü bir başlangıç ​​gördüğünü gösterdi, ancak ilerleme kısa sürdü. Hareketli bir borsanın ortasında, lider kripto para birimi, yatırımcılar mevcut yörüngenin ne kadar sürebileceğini görmek için beklerken karışık sinyaller gösterdi.

BTC Piyasası: Bitcoin İddiaları Çıkabilen Analist Uyardı: FED Tabanlarını Almayın! 1

Bitcoin 30 bin doları kolayca görebilir, işte nedenleri

Bloomberg Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, daha geniş makro resme değinirken, borsa canlanmasının çok daha uzun süreceğini umanlar için bazı endişe verici haberler veriyor:

Yani, 20 yıl içinde nispeten en geniş borsaya sahibiz… insanlık tarihinde GSYİH açısından en pahalı borsa, gayrimenkule karşı en pahalı borsa ve şimdiye kadarki küresel hisse senetlerine karşı…

Bunların bir parçasını, Pazartesi günü Wolf of All Streets Podcast’e verdiği demeçte şöyle dile getirdi:

…enflasyonu bu tahrik ediyor ve Fed’in bu enflasyonu geri çekmesi gerekiyor. Yani, bana göre, bu yılki kilit bulmaca noktası bu; eğer doldurulmazsa – yani borsa yaklaşık üçte bir oranında düşerse – o zaman bu bir sorun olacak.

BTC Piyasası: Bitcoin İddiaları Çıkabilen Analist Uyardı: FED Tabanlarını Almayın! 2

Bu nedenle, Bitcoin’in pozitif korelasyonu, yatırımcıları için kayıpları büyük bir sorumluluk haline getirerek, önemli bir hisse senedi düzeltmesi için zaten bahisler yapıldı. McGlone sözlerine devam ederken, Fed Başkanı Jerome Powell’ın enflasyonu dizginlemek için daha agresif faiz artırımlarının Federal Açık Piyasa Komitesi’nin sonraki toplantılarında gelebileceğine dair ipuçlarına işaret ettiği şu açıklamaları yaptı:

Bu benim uyarımdı – henüz anlamayan insanlar – ‘dipten satın almayın’ – bu, derslerini almamış insanlar için.

McGlone, özellikle Bitcoin’de, 100.000 yıl sonrası için bir hedef verdi, ancak piyasanın “önce 30.000 doları kolayca görebileceğini” söyledi. Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Willy Woo, Bitcoin 100 bin doları hedeflerken, halving döngülerinin giderek kısaldığını söylüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap