Bitcoin Fiyatı Düşüşe Geçti

Bitcoin Fiyatı Düşüşe Geçti

Paylaş
Bitcoin Fiyatı Düşüşe Geçti

Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin fiyatı yavaş yavaş değer kaybetmeye başladı. Kısa süre önce 8 bin 500 doların altına düşen BTC an itibarıyla 8 bin 400 dolar seviyesinde ilerliyor.

Düşüş Başladı

Bitcoin fiyatı iki gün önce 9 bin doların altına düştü ve o zamandan beri 8 bin 600-8 bin 750 dolar aralığında ilerledi. Bu bölgede biraz oyalanan Bitcoin an itibarıyla değer kaybetmeye başladı.

Bitcoin fiyatının bu şekilde bir düşüş yaşayacağı bazı yorumcular tarafından öngörülmüştü. Rookie geçtiğimiz gün Bitcoin fiyatıyla ilgili paylaştığı gönderide “çöküş beklediğini” belirtmiş, BTC’nin bir sonraki durağının 7 bin 600 dolar olabileceğini belirtmişti.

Crypto Michael’ın yorumlarına göre Bitcoin fiyatı özellikle 8 bin 600 dolar seviyesinin üstünde duramadığı için değer kaybetmeye başladı. Crypto Michael’ın çizdiği grafiğe göre Bitcoin fiyatı bir süre daha düşüş yaşayabilir.

Başka bir kripto para yorumcusu olan Wolfe da Bitcoin fiyatındaki yükselişin artık sona erdiğini ve BTC, ETH, XRP fiyatlarında artık düzeltme sürecinin başladığını düşünüyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap