Bitcoin fiyat analizi: Sert kırılımlar görülebilir

Bitcoin fiyat analizi: Sert kırılımlar görülebilir

Paylaş
Uzman Coin: Bitcoin fiyat analizi: Sert kırılımlar görülebilir

Geçen haftayı yaklaşık olarak 34-39 bin dolar aralığında tamamlayan ve nispeten dar bir aralıkta seyreden Bitcoin, yeni haftanın ilk gününde 36 bin doların üzerinde işlem görüyor. Bitcoin için mevcut görünüm nasıl, teknik analiz fiyat hareketinde ne gibi işaretler veriyor?

Bitcoin: BTC/USDT

4 saatlik grafiğimizde belirttiğimiz Simetrik Üçgen kırıldıktan sonra BTC, tekrar hacimli mumlar ile Üçgen formasyonunun içine girdi ve fiyat hareketini sürdürdü. Üçgen Formasyonumuzun Apex bölgesine çok yaklaşan fiyat hareketimizde sert kırılımlar görülebilir. Yükselişlerde 39540 seviyesi geçilip üstünde 4 saatlik bir mum kapanışı görmediğimiz sürece satış baskısı devam edebilir. Düşüşlerde 33650 Ana Destek seviyesi çok önemli, bu seviye aynı zamanda Günlük Eğik Destek çizgimizin destek seviyesi ile aynı bölgeye gelmekte. Bu seviye hacimli bir mum ile kırılır, altında mum kapanışı görülürse 28850 seviyesine kadar geri çekilme yaşanabilir.

Bitcoin fiyat analizi: BTC/USDT

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap