Bitcoin, ETH, XRP, ADA ve BNB: Sıradaki Maksatlar Ne?

Bitcoin, ETH, XRP, ADA ve BNB: Sıradaki Maksatlar Ne?

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin, ETH, XRP, ADA ve BNB: Sıradaki Maksatlar Ne?

Bitcoin (BTC)’nin ve genel kripto para piyasalarının içinde bulunduğu türbülanstan eninde sonunda çıkacağını düşünürsek, asıl soru bu süreçten sonra hangi kripto paraların diğerlerinden daha iyi performans gösterebileceğidir. Keskin bir geri dönüşün ardından, bazı kripto paralar kırmızı bölgeye geri dönmüş olsa da, boğalar hala piyasadaki durumu kontrol etmeye devam ediyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin için sırada ne var?

Analist Denys Serhiichuk BTC, ETH XRP, ADA ve BNB için sıradaki seviyeleri tartışıyor. Bitcoin (BTC) fiyat oranı dünden bu yana neredeyse %1 düştü. 40.000 dolara yükseldikten sonra, Bitcoin (BTC) 39.573 dolarda dirençte yanlış bir kırılma yaptı, bu da boğaların büyümeyi sürdürmeye hazır olmadığı anlamına geliyor. Analist Denys Serhiichuk’a göre, bugün satıcı baskısı devam ederse, hafta sonuna kadar bölgede 38.000 dolar civarında bir düzeltme görme şansı var. Bitcoin, yazım zamanında 39,225 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Bitcoin, ETH, XRP, ADA ve BNB: Sıradaki Maksatlar Ne? 1

Bitcoin’in (BTC) aksine, Ethereum (ETH) oranı son 24 saatte %2,14 arttı. Büyümeye rağmen, Ethereum (ETH), ana altcoin de 2.815 dolardan yanlış bir direnç kırılması yaptığı için BTC’ye benzer şekilde işlem görüyor. Alıcılar kısa süre içinde bunun üzerine çıkamazlarsa, ayılar inisiyatifi ele geçirebilir ve oranı kısa sürede 2.600 dolara döndürebilir görüşünde analist Denys Serhiichuk. Ethereum, yazım zamanında 2.794 dolardan işlem görüyor. XRP, oranı %5’ten fazla arttığı için bugün en büyük kazanan. XRP, diğer kripto paralardan daha iyi fiyat performansı gösteriyor; ancak 0,80 dolarlık hayati işarete ulaşamadı. Bu durumda, analiste göre daha olası senaryo, ayna seviyesinin 0,7462 dolar ve ardından bir geri tepme testidir. XRP, yazım zamanında 0,7529 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Bitcoin, ETH, XRP, ADA ve BNB: Sıradaki Maksatlar Ne? 2

Cardano (ADA) da dünden bu yana %2 artarak yükseliyor. Cardano (ADA), direncin 0,917 dolarda hatalı bir şekilde kırılmasının ardından diğer kripto paraların senaryosunu takip ediyor. Analist Denys Serhiichuk’a göre, düşüş ADA’nın fiyatını 0,85 dolar işaretine getirebilir. Binance Coin (BNB), %1,21 artışla kuralın bir istisnası değil. Binance Coin (BNB), alıcıların 385 dolarlık direncin üzerine çıkmaması durumunda 360 dolar işaretine kısa bir düzeltme ile karşı karşıya kalabilir. Böyle bir senaryo hafta sonuna kadar geçerli analiste göre.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap