Bitcoin Çökerken Bu 5 Metaverse Coin Dev Ralliler Yaptı!

Bitcoin Çökerken Bu 5 Metaverse Coin Dev Ralliler Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Çökerken Bu 5 Metaverse Coin Dev Ralliler Yaptı!

Bitcoin’in (BTC) 35,629.28 dolara temas ettiği geçen haftadan bu yana, 5 metaverse coin %30’luk ralliler gerçekleştirdi. Bu yazıda, Flow (FLOW), Sandbox (SAND) ve Theta Fuel (TFUEL) gibi projelerin neden yükseldiğine ve son fiyat hareketlerine bakalım.

Bu gelişmeler metaverse projelerini fırlattı

Oyunlar, uygulamalar ve kripto paraların oluşturulmasına odaklanan Flow (FLOW), geçen haftaya göre %38,1 yükseldi. FLOW, geçen yılın Nisan ayında 46.16 dolar ile ATH seviyesine ulaştı. Yazım sırasında bu seviyelerden %85.66 aşağıda işlem görüyor. Geçen hafta, FLOW, FanCraze aracılığıyla Uluslararası Kriket Konseyi’nden resmi lisanslı, NFT’ler veya NFT’lerin bir koleksiyonunu başlatmaya hazır olduğunu duyurdu.

Blockchain tabanlı metaverse coin Sandbox (SAND), son yedi gün içinde %23.2 değer kazandı. SAND, Kasım ayında ATH seviyesi olan 8.44 dolara ulaştı. Yazım sırasında, bu seviyelerden yarı yarıya indirimli. Metaverse projesine dair son gelişmelerde, geçen hafta Warner Music Group’un metaverse’deki LAND’lerinde canlı konserler ve müzik deneyimleri sunacağı açıklandıı

Theta Blockchain ile bağlantılı iki tokenden biri olan Theta Fuel (TFUEL), proje için bir yardımcı ve gas tokeni olarak hizmet eder. Bu hafta %39.6 yükseldi. TFUEL, geçen yıl Haziran ayında ATH seviyesi 0,68 dolara ulaştı. Yazım sırasında, bu seviyenin %74.7 altında işlem görüyor. Yakın zamanda Theta, TDROP tokeninin 1 Şubat’ta piyasaya sürüleceğini duyurdu. TDROP, ThetaDrop NFT pazarındaki etkinliği ödüllendiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Çökerken Bu 5 Metaverse Coin Dev Ralliler Yaptı! 1

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse coin MANA bu haberden sonra fırladı

Sanal gerçeklik platformuyla bağlantılı Decentraland (MANA), son yedi gün içinde %31,7 yaptı. MANA, Kasım ayında ATH fiyatı 5.90 dolara ulaştı. Son gelişmelerde, metaverse inşa eden Blockchain şirketi Metaverse Labs, yaklaşan Ay Yeni Yılı için Decentraland’da bir “karnaval” düzenleyeceğini paylaştı.

Son olarak Synthetix (STX), hafta boyunca %30,3 arttı. 2021 Şubat’ta ATH seviyesi 28.77 dolara temas etti. Yakın zamanda Sythentix, FeePool ödül dağıtımı ile ilgili bir düzeltme içeren Peacock sürümünü duyurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Çökerken Bu 5 Metaverse Coin Dev Ralliler Yaptı! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap