Bitcoin Çökerken Balinalar, Bu Altcoin’lere Koştu!

Bitcoin Çökerken Balinalar, Bu Altcoin’lere Koştu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Çökerken Balinalar, Bu Altcoin’lere Koştu!

Bitcoin ve büyük altcoin’ler çökerken balinalar, bazı altcoin projelerine koştu. WhaleStats, bu altcoin’lerin detaylı listesini paylaştı. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Bitcoin çökerken balinalar, bazı altcoin projelerine koştu!

Blockchain işlem takipçisi WhaleStats’tan elde edilen yeni veriler, son 24 saat içinde Ethereum balinalarının, merkezi olmayan borsa SushiSwap’ın yönetim tokeni olan SUSHI’e koştuğunun ve ortalama 2.008 token satın aldığını ortaya koyuyor. Altcoin, 20 Ocak’ta 6.50 doların üzerine düştüğünden beri yatay seyrediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Çökerken Balinalar, Bu Altcoin’lere Koştu! 1

En zengin 1.000 borsa dışı Ethereum adresi arasında popüler olan kripto para, kendisini “meta veri deposu için Web 3.0 depolaması” olarak markalaştıran Crust Network (CRU)’dur. Açık kaynaklı proje, ademi merkeziyetçiliğe ve gizliliğe öncelik verir ve Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Binance Coin (BNB) tarafından desteklenen Binance Smart Chain dahil olmak üzere çok sayıda platformda çalışabilir. Ortalama olarak, balinalar toplam 856 CRU biriktirdi.

WhaleStats, bu altcoin’lerin detaylı listesini paylaştı

Balinalar, ortalama olarak yaklaşık 25.000 Tether (USDT) ve 8.200’den fazla  USDC dahil olmak üzere bir çift stablecoin satın aldı. Balinaların aldığı diğer altcoin’ler şunlardır: 2. katman ölçeklendirme çözümü Polygon, sanal dünya The Sandbox (SAND), 2. katman sıfır bilgi toplama protokolü Loopring (LRC), merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK), BUSD ve Ethereum’dur.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap