Bitcoin Boğası Tim Draper BTC’nin 250.000 Dolara Ulaşma İhtimalini Bu Sebebe Bağladı

Bitcoin Boğası Tim Draper BTC’nin 250.000 Dolara Ulaşma İhtimalini Bu Sebebe Bağladı

Paylaş
Bitcoin Boğası Tim Draper BTC’nin 250.000 Dolara Ulaşma İhtimalini Bu Sebebe Bağladı

Kriptokoin – Dünyaca ünlü yatırımcı ve Bitcoin boğası Tim Draper, 2023 yılına kadar Bitcoin fiyatını 250 bin dolara taşıyacak nedenleri açıklıyor.

Geçtiğimiz hafta Malta AI ve Blockchain Zirvesi’nde konuşurken, milyarder ve önde gelen Bitcoin destekçisi Tim Draper, yakın gelecekte BTC fiyatı için önceki tahminini 250 bin dolara çıkarıyor.

Bu kez, BTC başına bu yüksek fiyatın, Lightnin Network’ün artan kullanımıyla elde edilebileceğini vurguluyor.

Bitcoin boğası Tim Draper, Bitcoin fiyatının 2022-2023 tarihine kadar 250 bin dolara çıkacağını belirtti. BTC’de ödemelerin kolayca yapılmasını sağlayan Lightning Network’ün artan kullanımı nedeniyle bu durumun gerçekleşeceğini söylüyor.

Önemli bir küresel yatırımcı olarak, BTC’nin yalnızca bir değer deposu değil, aynı zamanda günlük hayattaki mikro ödemeler, perakende sektörü gibi yerlerden alınan hizmetlerin bedellerini ödemek için de kullanılabileceği fikrini paylaşıyor.

Önceden, Tim Draper BTC’nin 250 bin dolara ulaşacağı yönündeki tahmininin aslında oldukça muhafazakar bir tahmin olduğunu belirtmişti.

Bitcoin 1 milyon dolar değerinde olacak mı?

Kripto varlık yöneticisi ve bir yatırımcı olan Marius Landman, Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşmadan önce, fiyatta 20 bin dolarlık düşüşlerin önemsiz sayılacağı “süper hiper enflasyon” aşamasını geçmesi gerektiğine dair bir tweet attı.

Ayrıca, Bitcoin ve Litecoin’in yakında ani hareketler göstermesini bekliyor ve bunun bilgisiz yatırımcıları ve teknik analistleri bir zararda bırakacağını vurguluyor

Küçük boğa BTC tahminleri

Diğer tüccarlar ve analistler teknik analiz grafiklerine bakarken daha belirsiz düşünüyor gibi görünüyorlar ancak yine de duruşlarını boğadan yana tutuyorlar.

Twitter’da 216 binin üzerinde takipçisi olan yatırımcı crypto_rand, sadece Bitcoin’in ‘hala boğa göründüğünü’ söyleyerek bir tablo yayınlıyor.

Bir başka analist ve yatırımcı PlanB, Bitcoin madenciliği zorluğundaki değişikliklerin BTC fiyatını nasıl etkilediğine dair bir tablo yayınladı. Yorum başlığındaki kişiler şu anda bu verinin Bitcoin fiyatı için yüksek olduğu konusunda hem fikir.

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin 8,823 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap